Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Moje nieszczęścia.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dzisiaj zaczeła sie zagłada świata
 Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 19:31 

Dzisiaj zaczela sie zaglada świata. juz myslalem ze szatan nie bedzie kpil z nas w telewizji. dowiedzialem sie od znajomych co zyja w gzechu ze zamiast do kosciola zostajom w domu i ogladajom szatańskie wersety w wykonaniu wampira dusz i naczelnego szatana polski szymona majewskiego w jego demoralizujoncym programie szymon majewski show. Nawojuje o pomste do niebios by ukrucic te iscie z piekla rodem prakttyki. TUU moddlitwa nie pomoże ani egzorcysta tszeba wzionsc sprawy swoimi rencami. ludzie zrupcie cos z tym diablem. f; c f;

Temat postu: Re: Dzisiaj zaczeła sie zagłada świata
 Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 19:37 

Źle synu czynisz nosząc w sobie tyle nienawiści. Pamiętaj, że zadaniem szatana jest kusić a twoim i innych owiec grzechu unikać.
Tak więc możesz pójść do swoich znajomych w czasie programu z biblią w ręce i porozmawiać o jej treści.
Możesz im cytować ciekawe fragmenty, np. Ewangelie według świętego Jana.
W ten sposób zainteresujesz ich czymś innym i odwrócisz uwagę.
Tak nerwy uspokoisz a i ich duszę ocalisz. Tak więc synu czyń com ci nakazał, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 19:39 

Ale jabym go na stodsie spalil albo bym nie napisze bo Ojcec sie pogniewa ale cos trzeba zrobic albo zeby kzyrzacy byli to by mu dali popalic.
f; f; c f; f;

Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 19:41 

Synu nakazuje ci wziąć się w garść i natychmiast uspokoić. Natychmiast zabierz się do czytania pisma świętego!
Jesteś przecież człowiekiem a nie zwierzęciem. Zło dobrem zwyciężaj, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 19:43 

ale Ojcze do piekła z tym diabłem. niech go sobie tam zabiorom. ja bedem czytal to pismo swiente ale co to pomoze i czy znajomi mnie bedom sluhac?
f; f; f; c c c f; f; f;

Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 19:47 

Nie pisz już a do czytania się zabieraj by egzorcysty do ciebie nie trzeba było wzywać.
Przestań się denerwować bo widać wielki wpływ szatańskiej sztuczki na twoją duszę.
Czytaj to pismo do utraty tchu a spokój duszy odzyskasz i radość na twarzy Pana niebieskiego wywołasz, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 19:50 

dobże Ojcze Świentobliwy zrobie to co moi muwiles i jusz idem szukac pismo swiente. czuje jak ogien szatana pod fplywem Ojca Apostola wygasa. dzienkuje bardzo ojcu.
f;

Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 23:08 

Na szczęście szatan dzisiaj nie był taki straszny jak zwykle i nie było kuszenia. Może się nawraca, bo wywalił z dekoracji wizerunek kobiety promującej grzech i rozpustę, to dobry znak. Modliliśmy się z żona za jego uzdrowienie i jak widać skutecznie. Pozdrawiam i zachęcam do wspólnych modłów.
:01:

Post Wysłany: Wtorek, 26 Sierpień 2008, 18:06 

Musze wam powiedzieć że mam 12 lat,nazywam sie wojtek,a tak wogule to myśle że jestem adoptowany.Moi "rodzice" ciągle oglądają te demoralizujące programy takie jak kuba wojwewódzki,Szymon Majewski szoł i ten głupi program misiek koterski szoł.Niewiem co mam zrobić żeby przestali to oglondać.bo jak cała polska będzie to ciągle oglądać to zecywisce może byc pużniej konec świata,bo wszyscy bedą nic nie robić tylko czcic te pomioty szatana

Post Wysłany: Piątek, 12 Wrzesień 2008, 22:56 

ja mojemu tatusiowi i mamuni podpalilam telewizorek i to zmniejszylo wydzielanie adrenalinki u nich. teraz zrobili sie grzeczni i potulni. nawet chodzom do kosciulka co niedziela zamiast wpatrywac swe oczenta w skszynke ze szkielkiem gdzie byli pomniejszeni wieziniowie.

Post Wysłany: Środa, 25 Sierpień 2010, 04:32 

My obrońcy wiary jesteśmy zawsze gotowi i zwarci do działania przeciwko złu. Naszym zadaniem jest rozmieścić krzyże na każdym rogu ulic, tak by szatan widział je, gdziekolwiek będzie. Krzyże muszą być tak umieszczone, by mogły się widzieć, mówiąc potocznie. Jeżeli ulica posiada zakręt, to na zakręcie również powinien stać krzyż. Jeżeli szatan będzie podążał taką ulicą za kimś, kogo chce kusić, nie odważy się, albowiem będzie rażony mocą krzyża. To sprawi, że społeczeństwo będzie szczęśliwe i wolne od grzechu. W polskiej stolicy wiary nie ma krzyży na wszystkich ulicach, ale modlitwę za pomocą głośników umieszczonych na ulicach miasta rozbrzmiewa w każdym zakamarku podwórza czy też domu. Szatan słucha głosu pana w każdym zakątku mieszkania, mimo zamkniętych drzwi i okien. Ale jednak wszędzie powinny być krzyże, te głośniki to zaledwie dodatek do zaznaczenia naszej obecności w świecie.

Post Wysłany: Wtorek, 4 Grudzień 2012, 13:36 
Awatar użytkownika

Ogłoszenie!
Koniec świata w dniu 21 grudnia 2012 r. został odwołany przez prezesa Kaczyńskiego.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Moje nieszczęścia.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość