Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Krótsza droga do zbawienia.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Droga na skróty
 Post Wysłany: Środa, 27 Luty 2008, 07:14 

Zycie jest długi i nudne więc jak się powiesze to czy skruce sobie droge do zba wienia ?
No samobujstwo to gzech ale jak bym sie tak spalił na stosie to czy od razu pujde do nieba?
:cz1 ;roll ;je

Temat postu: Re: Droga na skróty
 Post Wysłany: Piątek, 29 Luty 2008, 01:24 

Musisz jak najprędzej udać się do egzorcysty bo szatan zagnieździł się w ciele twym.
Nie zwlekaj, sprawa bardzo poważna. Napisz do nas szybko a wyślemy natychmiast egzorcystę a może nawet trzech dla pewności. Do ich przybycia, módl się nieustannie, amen.

Post Wysłany: Piątek, 29 Luty 2008, 01:29 

Jam jest Apostoł i strudzony dniem spoczywałem już w swym łożu, kiedy to do mnie Ojciec Pustelnik zadzwonił w tej pilnej sprawie, by duszę zbłąkaną ratować. Tak więc i ja do dziesięciu Ojców zadzwoniłem a każdy z nich do kolejnych dziesięciu i tak dalej i dalej. Wszyscy modły odprawimy w trybie pilnym za duszę tej zbłąkanej owcy.
Jeśli to czytacie, to i wy przyłączcie się do modlitwy pańskiej na ocalenie błądzącej duszy, amen.

Post Wysłany: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 15:56 

Apostol napisał(a):
Jam jest Apostoł i strudzony dniem spoczywałem już w swym łożu, kiedy to do mnie Ojciec Pustelnik zadzwonił w tej pilnej sprawie, by duszę zbłąkaną ratować. Tak więc i ja do dziesięciu Ojców zadzwoniłem a każdy z nich do kolejnych dziesięciu i tak dalej i dalej. Wszyscy modły odprawimy w trybie pilnym za duszę tej zbłąkanej owcy.
Jeśli to czytacie, to i wy przyłączcie się do modlitwy pańskiej na ocalenie błądzącej duszy, amen.

ile warta jedna dusza ?
opłaca się wydać tyle pieniędzy wiernych na telefony ?

Post Wysłany: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 13:55 

dusza jest bezcenna, a pieniądze z rozmów telefonicznych sprawią, że TPSA będzie mogła kupić kolejny dzwon dla klasztoru.

Post Wysłany: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 22:15 

Ja mam telefon w plusie, tam prezesem jest Glapiński, chodziłem kiedyś na spotkania wyborcze tego gościa, urzędował na nich z Maciarewiczem i obecnym prezesem PiSu. Moje pieniądze za rozmowy idą na dobry cel. Zmieńcie sieć na Plusa!

Post Wysłany: Środa, 25 Sierpień 2010, 22:09 

Wszystkie płacone przez nas podatki idą na dobre cele, takie jak nauczanie religii w szkołach, remonty kościołów zabytkowych, czyli większości, na święcenia wszystkich inwestycji państwowych by się w przyszłości dobrze sprawowały. Tak więc warto rozmawiać przez telefon w sprawie ocalenia dusz, ponieważ operatorzy płacą podatki, z których można postawić kolejny krzyż na rogu ulicy.

Post Wysłany: Wtorek, 31 Sierpień 2010, 13:03 

zobacz na co idą twoje pieniądze:
viewtopic.php?f=32&t=339

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Krótsza droga do zbawienia.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość