Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Krótsza droga do zbawienia.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: do kogo się modlić?
 Post Wysłany: Czwartek, 6 Marzec 2008, 01:52 

Mam pytanie do Wielebnego Ojca Apostoła. Czy modląc się mogę ominąć czyściec i iść wprost do raju? Bo jeśli tak, to do jakich świętych mam się modlić? Jeśli Wielebny Ojciec raczy odpowiedzieć, to będzie to oznako błogosławieństwa dla mojej drogi ku zbawieniu. Z góry pokornie dziękuje i pozdrawiam Ojca Wielebnego.

Temat postu: Re: do kogo się modlić?
 Post Wysłany: Czwartek, 6 Marzec 2008, 13:09 

Mój synu, droga do raju przyspieszona może być w większym stopniu twoimi uczynkami a w mniejszym modlitwą.
Jeśli do raju szybko chcesz trafić, całe swe życie bliźnim poświęcić musisz. Im bardziej się poświęcisz i im w to wysiłku włożysz, tym szybciej tam dotrzesz. Kiedy z sił opadać będziesz a nie odpoczniesz i dalej dobro bliźnim czynić będziesz i tak do końca, to bądź już dobrej myśli, raj się zbliża i wrota jego są dla ciebie szeroko otwarte, amen.

Post Wysłany: Piątek, 7 Marzec 2008, 00:16 

Dziękuje za tą cenna radę Wielebnemu Ojcu Pustelnikowi. Jest mi wstyd, że nie wiedziałem o czymś, co jest tak oczywiste. Jak widać zakłopotany troskami dnia codziennego zapomniałem o tym. Tak więc jeszcze raz dziękuje Wielebnemu i pozdrawiam, sługa uniżony.

Post Wysłany: Niedziela, 30 Marzec 2008, 00:39 

Andrzeju , módl sie do wielebnego Apostoła ;roll

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Krótsza droga do zbawienia.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość