Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Wstąpienie do raju. » Droga ostateczna.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Moja prywatna droga do raju
 Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 02:45 

Czy może być piękniejsza droga do raju niż podróż na plecach anioła podążającego ku promykowi światła do wiekuistej światłości? Chciałbym polecieć i spoglądać na oddalającą się ziemię z jej doczesnymi troskami. Anioł trzepotałby białymi skrzydłami a ja u jego boku i razem z nim w jedności ducha podążałbym do wiecznego spokoju i anielskiego chóralnego śpiewu. A tam powitają mnie tańczące anioły a inne na klarnetach będą grały. A i dziewice będą im wtórowały i malutkie aniołki. A jeśli ktoś chciałby coś dodać, to bardzo proszę. Pozdrawiam i światłości życzę, amen.

Temat postu: Re: Moja prywatna droga do raju
 Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 02:48 

Cóż bracie jeszcze można dodać do tak pięknej opowieści. Ja bym tylko chciała by światło nie zgasło a anioł by nie trzepotał skrzydłami a jedynie leciał uniesiony boskim podmuchem ze mną do wrót raju. A tam by mnie witały zastępy anielskie, alleluja, alleluja.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 02:50 

Cóż i dodać mogę do twojego pięknego potoku słów którym tak pięknie wyrażasz swoje zjednoczenie z rajem. Tak więc i niech twoje zamysły się zrealizują, czego ci życzę sercem całym i myślą wspierać cię będę, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 02:53 

Drogi Marcinie, i ja życzę ci wstąpienia w dostojne progi raju i obyś swymi uczynkami doczesnymi ni zagubił tej drogi. Pamiętaj o kuszeniu szatana, który cię chce unicestwić i wepchnąć w odmęty piekielnego ognia. Strzeż się i raduj czystością, błogosławię ci amen.
:love :love :love

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 02:57 

Droga siostro Anno Mario, dziękuje za ostrzeżenie przed moją pychą i pewnością wniebowstąpienia, będę czynił wszystko mową i uczynkiem by nie zranić bliźniego swego i dopomóc każdej żywej istocie, choćby i robakiem była, by dostąpić tego zaszczytu. A i ty siostro Anno Mario strzeż się szatańskiego wpływu, który poprzez telewizje publiczną do wszystkich się zbliża i opluwa wpatrzone weń owce siarkowymi wymiotami. Strzeż się by światłość oglądać, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 03:00 

Drogi Marcinie, późna już pora a ja do wieczornej modlitwy jeszcze nie przyklękłam. Tak więc pozwól by o świcie tę rozmowę dokończyć a teraz bym mogła się z Panem zjednoczyć, by noc spokojnie przespać i śnić o anielskich chórach.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 03:03 

Zatem droga Anno Mario na spoczynek się udaj a i ja do modlitwy przyklęknę by o pokój na ziemi pomodlić się spokojnie. Tak więc dobrej nocy ci życzę i zjednoczenia z Panem we śnie dobrym jak chleb który niezbędny dla ciała naszego, amen.
:01: :01: :01:

Post Wysłany: Wtorek, 31 Sierpień 2010, 13:11 

Marcin B. napisał(a):
Czy może być piękniejsza droga do raju niż podróż na plecach anioła podążającego ku promykowi światła do wiekuistej światłości? Chciałbym polecieć i spoglądać na oddalającą się ziemię z jej doczesnymi troskami. Anioł trzepotałby białymi skrzydłami a ja u jego boku i razem z nim w jedności ducha podążałbym do wiecznego spokoju i anielskiego chóralnego śpiewu. A tam powitają mnie tańczące anioły a inne na klarnetach będą grały. A i dziewice będą im wtórowały i malutkie aniołki. A jeśli ktoś chciałby coś dodać, to bardzo proszę. Pozdrawiam i światłości życzę, amen.

Ostatnio są modne wyprawy do raju organizowane przez kancelarie prezydenckie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Strona główna » Wstąpienie do raju. » Droga ostateczna.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość