Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Wstąpienie do raju. » Życie w raju.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: czy w raju jest sie ciałem czy duchem
 Post Wysłany: Środa, 19 Marzec 2008, 11:40 

Zastanawiam się drogi Ojcze Apostole czy w gdybym się z moją żoną znalazł w raju, to czy będziemy mieć ciało które jest konieczne do odbywania stosunków płciowych. Na ziemskim padole przyzwyczailiśmy się do tego i ciekaw jestem czy w raju dalej będziemy mogli współżyć?

Temat postu: Re: Anastazjan
 Post Wysłany: Środa, 19 Marzec 2008, 15:22 

W raju będziesz synu występował w postaci duchowej i tylko takiej, nie ma tam rozmnażania albowiem nowi mieszkańcy raju są do niego wpuszczani za swe dobre uczynki. Radości więc ze współżycia czerpać nie będziesz, bo i to na nic by było, gdyby o poczęcie nowego nie chodziło. Radość swą czerpać będziesz ze światła boskiego oraz anielskiego śpiewu. Ale przed tobą długa i kręta droga. Musisz czynić dobro i wybaczać bliźnim by do raju dojść i zastać tam otwarte wrota, amen.

Temat postu: Re: czy w raju jest sie ciałem czy duchem
 Post Wysłany: Piątek, 12 Wrzesień 2008, 23:07 

Oczywiście że w raju jest się ciałem, no i duchem również. Ciało jest inne niż to na ziemi, ale jest pełniejsze i doskonalsze mimo iż z ziemi go nie widać. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda ciało w raju, musisz do niego wstąpić. Tu nie ma cudów, tylko fizyka. Można nawet przesyłać wiadomości na ziemię w dowolnym języku. Są tu dostępne translatory działające we wszystkich językach istniejących we wszystkich wymiarach nadprzestrzeni.

Temat postu: Re: czy w raju jest sie ciałem czy duchem
 Post Wysłany: Sobota, 1 Grudzień 2012, 22:46 
Awatar użytkownika

Wielebny ojcze, czy w raju mogą się znaleźć dzieci poczęte metodą in vitro, pod warunkiem, że nie urodzą się koniem, osłem lub psem? A jeśli in vitro to aborcja, to czy uśmiercone dzieci metodą in vitro będą w raju?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strona główna » Wstąpienie do raju. » Życie w raju.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość