Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problem z jeszcze nienarodzonym
 Post Wysłany: Niedziela, 16 Maj 2010, 20:35 
Awatar użytkownika

Co uczynić z jeszcze nienarodzonym dzieciątkiem, które noszę w swym łonie a nie wiem skąd ono się w nim wzięło. Ojcze Wielebny, czy to za sprawą ducha świętego spotkało mnie to szczęście lub nieszczęście jak mawia większość tych, którzy mój sekret odkryli? Skąd mógł się wziąć we mnie człowiek, ojcze Wielebny? Co czynić przenajświętszy?

Temat postu: Re: Problem z jeszcze nienarodzonym
 Post Wysłany: Niedziela, 16 Maj 2010, 23:19 
Awatar użytkownika

Nie przejmuj się, jak już wielebny pisał kiedyś na forum takie rzeczy się zdarzają. Trochę ponad dwa tysiące lat temu też był podobny przypadek, który prawie wszyscy na świecie znają, a w tym kraju wszyscy, więc nie przejmuj się, jest to normalne zjawisko, choć nie często występuje.
Jak widzisz, sikorka znów śpiewa!

Temat postu: Re: Problem z jeszcze nienarodzonym
 Post Wysłany: Poniedziałek, 17 Maj 2010, 10:00 

Ojcze Fruwający w Błękitach. Jeślibyś się na chwilę oderwał od absorbujących czas czynności samogwałtu i wychynął nos z zaduchu swojej Pustelni na piękny świat dookoła pachnący wiosennym rozpasaniem skalanego poczęcia, to byś dostrzegł z pewnością, że ptaszki na nim śpiewają przez okrągły rok. Ale uważaj przy tej operacji i chroń wzrok swój okularami słonecznymi przed promieniami życiodajnego słońca, bo oczy karmione samym światłem ekranu oślepnąć mogą od blasku życia naturalnego. A przecież nie życzę ci źle. Skoro powiadasz, że dokonać wyboru pomiędzy białym a czarnym sami możemy, a więc – rób co chcesz! Ty, Odkrywco Tajemnicy. Ty, Wszystkowiedzący z Góry. Ty, Nieszczęsny Abelardzie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości