Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy nie jest grzechem wyjście za mąż?
 Post Wysłany: Czwartek, 17 Czerwiec 2010, 00:36 
Awatar użytkownika

Wielebny Ojcze, czy nie jest grzechem przyjęcie propozycji wyjścia za mąż za szwajcara który ma 86 lat, ja mam lat 19. Ale mój znajomy "Rzeźnik" obiecał mi i daje gwarancje, że mój przyszły mąż nie pożyje dłużej niż trzy miesiące. Mówił, że nawet sprawa może się wyjaśnić w trzy tygodnie i nie musi mnie interesować, jak to się stanie. Ja to bym go nawet pokochała, bo kasy ma jak śniegu na Syberii, kilka domów i samochody. Tylko że musiałabym z nim być aż trzy miesiące. A jak "Rzeźnik" kłamie i sprawa się przeciągnie do trzech i pół miesiąca , to co ja zrobię?

Temat postu: Re: Czy nie jest grzechem wyjście za mąż?
 Post Wysłany: Czwartek, 17 Czerwiec 2010, 00:47 
Awatar użytkownika

Nie przejmuj się Samanto, albowiem twoi znajomi w dobrej wierze działają i wiedzą, że gdy starzec ten twe ciało ujrzy, to jego zaklejone żyły wespół ze starym sercem tego nie uniosą. Tak więc grzechu tu być nie może, albowiem wybawienie twoje w sposób naturalny nadejdzie. Grzech może ty być tylko pod znakiem zapytania taki, czy i w jaki sposób znajomym swym się odwdzięczyć za te swaty musisz i czy procent żądany przez nich uczciwym jest.
Jeśliś wierząca, to zapewne i na tacę rzucisz coś z majątku tego, amen.

Post Wysłany: Czwartek, 17 Czerwiec 2010, 00:52 
Awatar użytkownika

Dziękuje Wielebny Ojcze, procent jest uczciwy bo dostanę 20% z tego małżeństwa a moi znajomi pocieszą się 80%, ale jest ich przecież wielu, więc nie grzeszą chyba. A jeszcze przecież muszą majątek upłynnić, więc źle nie jest.
Obiecali również, ze mi następnego męża uszykują, jak ten szybko kipnie.

Post Wysłany: Czwartek, 17 Czerwiec 2010, 00:57 

Poznaj mnie z tymi kolesiami bo nie mam ochoty juz zdzierac d... za marne grosze w agencji

Post Wysłany: Czwartek, 17 Czerwiec 2010, 01:03 
Awatar użytkownika

Córko grzeszna, choć co do tego wątpliwości posiadam, albowiem rozkosz ludziom w potrzebie dajesz więc i grzechem tego nazwać pewnie nie można.
Twa praca jednak zaszczytu nie przynosi, a święty sakrament to jednak coś zupełnie innego. Rodzina i jej więzy są nierozerwalne, więc jeśli zaszczytu takowego dostąpić pragniesz, najsampierw uczyń swe życie czystym jak perła, a dopiero wtedy o związku małżeńskim myśleć możesz.

Post Wysłany: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010, 00:46 

Mój przyjaciel zaproponował mi taki biznes. Twierdził, ze mam kontakty z koleżankami i że mógłby im znaleźć mężów w europie zachodniej i również daje gwarancje na to, że nie dojdzie do rozwodu i a zarazem nie dojdzie również do grzechu z powodu rozwodu. Twierdził tak samo, że daje trzy miesiące na rozwiązanie tej sprawy przez zgon partnera. Nie mam pojęcia na czym ta gwarancja naprawdę polega i jak będzie ją egzekwował i dla tego nie chciałem brać udziału w tym grzesznym moim skromnym zdaniem procederze.
Do tego kusił mnie jeszcze niczym sam Lucyfer, że dostanę od każdej znalezionej żony działkę, lecz z poczucia mojej wrodzonej uczciwości nie spytałem o jaką kwotę chodzi i nawet nie jestem ciekawy.

Post Wysłany: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010, 00:51 
Awatar użytkownika

I to jest postawa godna naśladowania! Czystość duszy ponad wszystko.
Jak widać można się opierać szatańskim mocą!
Chwalmy Pana!

Post Wysłany: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010, 00:57 

I do tego wielebny pustelniku kilka lat temu, znajomy adwokat proponował mi równie dziwny interes. Mianowicie miałem szukać dziewcząt do pracy w Niemczech. Proponował mi 1000 euro od każdej. Twierdził, że będą kelnerkami w nocnych lokalach, ale mogą od nich mieć również inne wymagania.
Ale moja czysta dusza nie mogła zostać zbrukana nieczystymi jego intencjami.
Trochę czasu minęło i moja koleżanka zaproponowała mi podobny interes, tylko dziewczyny miały pracować we Włoszech.
Czy Wielebny może pomodlić się za mnie, by szatańskie zastępy mnie opuściły na wieki?

Post Wysłany: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010, 01:00 
Awatar użytkownika

Wraz z wiernymi zaraz przystąpimy do modłów i do samobiczowania, a i ty sam rozsyp groch na podłogę, przyklęknij na nim i pomódl się za odstąpienie szatańskich zastępów.

Post Wysłany: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010, 01:04 

Zatem groch już rozsypany a ja Pana Niebieskiego proszę by ten ziemie rozstąpił i w gorącą otchłań jądra ziemi tych grzeszników wtrącił.

Post Wysłany: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010, 14:54 

mysle ze chcieli cie wrobic w to g... zeby pozniej szantazowac.

Post Wysłany: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010, 15:01 

Pewnie tak, bo te same osoby proponowały mi dotację z unii europejskiej.
Miałbym z tego powodu zobowiązania których nie mógłbym zrealizować finansowo.
Pewnie zjawiliby się i nakłaniali do czarnych interesów by wyciągnąć mnie z dołka.
Miałem gigantyczną serię dziwnych przypadków. W końcu poszedłem z nimi na policję, ale dzielnicowy doradził mi, żebym sprzedał dom i przeprowadził się w inne miejsce i wszystko ucichnie, nawet powiedział, że znajdzie mi kupca na mój dom i wziął mój numer telefonu.
Nie zadzwonił i nie jest już dzielnicowym.

Post Wysłany: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010, 15:06 
Awatar użytkownika

Źle synu uczyniłeś odrzucając pomoc policjanta! Zapewne jego intencje czyste były i od kłopotów uwolnić cię mogły. Zapewne za kwotę którą byś za dom dostał, nabyłbyś jakieś ciche i spokojne mieszkanko w bloku. Mieszkając jak mrówka w mrowisku miałbyś bliższy kontakt ze społeczeństwem, które miłuje każdego bliźniego swego, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 27 Grudzień 2011, 13:22 

macie jakieś namiary na tych ludzi ?

Post Wysłany: Wtorek, 3 Grudzień 2013, 02:01 

ja wole namiary na te panienki

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość