Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pięć orłów nad Smoleńskiem
 Post Wysłany: Poniedziałek, 18 Kwiecień 2011, 20:54 

Czy to prawda Wielebny Ojcze Apostole, że po katastrofie pięć orłów latało nad ciałem Przenajświętszego Pana Prezydenta? Podobno było ich pięć tak jak pięć kawałków ciała. Nad bagnem podobno unosiła się w tym miejscu mgła, bardzo niska i emanował z niej blask, jak z neonu i wszystko to w kolorze tęczy. Podobno jeden Rosjanin chciał zabrać coś z samolotu i o ostry kawałek blachy odciął sobie dłoń. Pożałował swego uczynku i zanurzył swą rękę w bagnie pod dziwnym tęczowym światłem, chciał poszukać odciętej dłoni ale wtedy dłoń mu odrosła. Inni widząc to padli na kolana i modlili się. Po tym zdarzeniu przybywają tam chorzy ludzie i taplają się w bagnie. Wielu z nich ozdrowiało. Wielebny Ojcze, czy to może się dziać na prawdę. Czy Watykan nie powinien zainteresować się tym cudem i kanonizować naszego Wielkiego Wodza by dołączył on do grona Świętych w niebie? Mógłby zostać patronem lotników, takiego jeszcze nie ma.

Pozdrawiam, alleluja i do przodu!

Temat postu: Re: Pięć orłów nad Smoleńskiem
 Post Wysłany: Piątek, 10 Czerwiec 2011, 00:02 
Awatar użytkownika

Drodzy czytelnicy, postanowiłem wystosować odpowiedni list do Episkopatu Polski w sprawie kanonizacji najwybitniejszego Polaka wszech czasów jakim był niewątpliwie Ojciec Narodu nasz umiłowany prezydent. Jednocześnie chciałem zaproponować narodowi budowę pomnika, który przedstawiałby naszego wodza wstępującego do nieba jako anioła ze skrzydłami tupolewa. W silnikach mogłyby być zainstalowane reflektory, które symbolizowałyby boski ciąg unoszący przenajświętszego ku niebu. Taki piękny pomnik mógłby pogodzić naród i byłby jednocześnie symbolem anioła - patrona lotników, amen.

Post Wysłany: Środa, 22 Czerwiec 2011, 07:48 

i ten pomnik koniecznie niech stanie na krakowskim przedmieściu a swoją drogą to kanonizacja być może sprawi, że święty wódz narodu zostanie podzielony na święte relikwie i wywieziony z krakowe we wszystkich kierunkach świata, to wielka szansa dla krakowa.

Post Wysłany: Wtorek, 3 Grudzień 2013, 02:05 

Pomysł z pomnikiem piękny, lata mijają i mimo znakomitego pomysłu Wielebnego nic nie wybudowano. Episkopat z władzą nas zdradzili!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość