Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jak zmienić tapetę w Windows 7 starter ?
 Post Wysłany: Czwartek, 27 Październik 2011, 16:49 

Skuteczny sposób na zmianę tapety w Windows 7 starter zaprawdę istnieje, jak to uczynić Najprzelewiebniejszy Ojcze Apostole, albowiem dręczy mnie to, iż w swoim komputerze jest zainstalowany Windows 7 Starter z tapetą o szokującej satanistycznej treści przedstawiającej ogień piekielny. Chciałem ją zmienić, ślęczałem i ślęczałem nad komputerem i bez skutku. Brat Tadeusz poradził mi dopisanie tapety w rejestrze, ale to również nic nie dało. Wiele godzin spędziłem modląc się o olśnienie w sprawie zmiany tapety ale jak widać szatan nie daje za wygraną, modlę się i ciągle nie doznaje olśnienia. Wielebny Ojcze, proszę o pomoc i wstawiennictwo za moją sprawę u Pana Niebieskiego, amen.

Temat postu: Re: Jak zmienić tapetę w Windows 7 starter ?
 Post Wysłany: Czwartek, 27 Październik 2011, 21:00 
Awatar użytkownika

Pan w niebie cię wysłuchał synu i dostąpiłeś łaski olśnienia jak i również boskiej interwencji. Niebiosa zesłały ci program, który jest jedynym sposobem zmiany tapety w Windows 7 starter. Program ten czyni odpowiednie wpisy w rejestrze a rola zmieniającego ogranicza się jedynie do wskazania miejsca tapety na dysku i zatwierdzenie przyciskiem. Program nie wymaga instalacji i można go odpalić z dowolnego miejsca na dysku (pulpitu czy moich dokumentów).
Starter Wallpaper Changer jest 100% skuteczny i prosty w obsłudze.
Pan w niebie jest wielki, chwalmy Pana, amen.

Tu możesz pobrać Starter Wallpaper Changer:
http://download.komputerswiat.pl/upiekszanie-systemu/tapety/starter-wallpaper-changer/pobieranie

Post Wysłany: Sobota, 5 Listopad 2011, 23:19 

Dziękujemy Ci Wielebny Ojcze za wstawiennictwo w niebie za rozwiązanie problemu. Ten program jest genialny, tapeta w windows 7 starter została skutecznie zmieniona i to bez wysiłku. O wielebny, żyj wiecznie, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Listopad 2011, 19:03 

O Wielki Wielebny Ojcze, nie wiesz nawet ile czasu spędziłem by uczynić w Windows 7 starter to co niemożliwe, a za twoją poradą łaska oświecenia spłynęła na mnie i o to tapeta została w sposób prosty jak mój penis zmieniona. O Wielebny Ojcze, niechaj twe myśli rozświetlą świat i uczynią go lepszym, amen.

Post Wysłany: Środa, 21 Grudzień 2011, 14:50 
Awatar użytkownika

Pan w niebie cię wysłuchał synu i dostąpiłeś łaski olśnienia jak i również boskiej interwencji. Niebiosa zesłały ci program, który jest jedynym sposobem zmiany tapety w Windows 7 starter. Program ten czyni odpowiednie wpisy w rejestrze a rola zmieniającego ogranicza się jedynie do wskazania miejsca tapety na dysku i zatwierdzenie przyciskiem. Program nie wymaga instalacji i można go odpalić z dowolnego miejsca na dysku (pulpitu czy moich dokumentów).

dzięki ojcze wielebny teraz mam na pulpicie pięknego anioła który upewnia mnie ze jest niebo

Post Wysłany: Niedziela, 1 Grudzień 2013, 20:59 

Wielebny Ojcze!
Prosimy cię o obdarowanie nas pięknymi tapetami do komputera w twoim boskim wizerunkiem.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość