Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zmasowany atak społeczeństwa i Palikota na kościół
 Post Wysłany: Środa, 29 Luty 2012, 00:51 

Wielebny Ojcze, czy wódz zła Janusz Palikot nie powinien zostać rażony piorunem z racji swego skandalicznego zachowania? Jak Pan w niebie pozwala by ktoś taki zużywał powietrze kiedy innym jest duszno. Dlaczego nikt nie zatrzyma zła wyrządzanego przez tego bezwstydnika i błazna? Wielebny Ojcze, czy Pan w niebie istnieje? Dlaczego nic nie czyni?
Czy wielebny Ojcze powinienem wziąć sprawy we własne ręce?

Temat postu: Re: Zmasowany atak społeczeństwa i Palikota na kościół
 Post Wysłany: Środa, 29 Luty 2012, 00:52 

i jeszcze zapomniałem, żeby ukarać też wszystkich bluźnierców i zdrajców prawdziwej polski

Post Wysłany: Środa, 29 Luty 2012, 13:09 
Awatar użytkownika

Błądzisz mój synu, albowiem zaprawdę powiadam ci, ze Palikot to nasz człowiek i módl się za niego. Palikot swoimi występkami sprawi, że kto przeciwko krzyżowi występować będzie, ten śmiesznym się dla ludzi stanie jak i sam nasz agent w osobie Palikota. Ten to właśnie człowiek sprawi, że przeciwnicy krzyżowej wiary sami śmiesznymi się staną i poza margines życia społecznego sprowadzeni będą. Albowiem zaprawdę powiadam ci, że kto z błaznem wespół idzie ten do zatracenia zmierza. Niedługo ten kto krzyż zdejmować zechce, ten z Palikotem błaznem kojarzony będzie i do tego z narkomanem opalonym trawą. Nikt lepiej dla nas nie pracuje jak on sam, mój synu.
Z szeregów partii swojej pozbył się już ludzi inteligentnych, którzy zagrażali kościołowi a w szeregach swych pozostawił jeno miernoty, które ośmieszać walkę z kościołem będą swą prostacką postawą. Tak więc synu, zaprawdę powiadam ci, módl się za Palikota i ludzi jego którzy kościół na ziemi polskiej odbudują, amen.

Post Wysłany: Środa, 29 Luty 2012, 17:37 

Półtora roku temu słyszałem, że Palikot jest agentem Opus Dei i był osobiście pobłogosławiony przez papieża przed wykonaniem tej tajnej misji. Wtedy wydawało mi się to absurdalne, ale teraz widzę, że z ludzi sprzeciwiających się wpływom kościoła chce zrobić w oczach opinii publicznej opalonych trawą oszołomów. To zakładanie maski na Jezusa też miało ośmieszyć pospolite ruszenie przeciw kościołowi.
Wygląda na to, że jednak jest agentem kościoła.

Post Wysłany: Środa, 29 Luty 2012, 18:11 

Jak ludzie mogli uwierzyć w to, że człowiek po gruntownym praniu mózgu na katolickiej uczelni może być lewicowcem!
Mój znajomy mówił, że po każdym wystąpieniu z mową antykościelną zamyka się w samotności i na klęcząco przeprasza za bluźnierstwa których był sprawcą. W portfelu nosi święty obrazek i czasami do niego coś szepcze.

Post Wysłany: Środa, 29 Luty 2012, 18:19 

Meldowałem o tym w centrali w Moskwie , ale mi nie uwierzyli.

- SZTYRLIC

Post Wysłany: Czwartek, 1 Marzec 2012, 21:15 

Jarosław Krzyżowicz napisał(a):
Wielebny Ojcze, czy wódz zła Janusz Palikot nie powinien zostać rażony piorunem z racji swego skandalicznego zachowania? Jak Pan w niebie pozwala by ktoś taki zużywał powietrze kiedy innym jest duszno. Dlaczego nikt nie zatrzyma zła wyrządzanego przez tego bezwstydnika i błazna? Wielebny Ojcze, czy Pan w niebie istnieje? Dlaczego nic nie czyni?
Czy wielebny Ojcze powinienem wziąć sprawy we własne ręce?

Palikot jest Wysłannikiem Pana!
On osądzi za życia wszystkich katolickich fanatyków w Polsce a Jego Zbrojne Ramię - Robert Biedroń-wymierzy karę cielesną!

Bądźcie przygotowani z wypiętymi zadkami! ;ha

Post Wysłany: Niedziela, 1 Grudzień 2013, 21:08 

Wielebny Ojciec miał racje. Palikot rozbił lewicę w Polsce i sprowadził ją na margines. Prezydenta Kwaśniewskiego wyprowadził z roli lidera lewicy sprowadził go na margines życia politycznego. Jeszcze nie raz zobaczymy skutki jego tajnej misji. Janusz Palikot to bohater tajnej misji kościelnej i módlmy się za niego, amen.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości