Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mąż każe mi rodzić kolejne dziecko
 Post Wysłany: Wtorek, 22 Maj 2012, 22:11 

Mąż każe mi rodzić kolejne dziecko bo go ksiądz do tego namawia. Ja urodziłam już ośmioro dzieci a oni chcą jeszcze. Bardzo źle znosiłam dotychczasowe ciąże a po porodzie czułam się strasznie. Wielebny Ojcze, czy muszę rodzić kolejne dzieci, przecież mam już 29 lat i to nie pora na dzieci.

Temat postu: Re: Mąż każe mi rodzić kolejne dziecko
 Post Wysłany: Wtorek, 22 Maj 2012, 22:27 
Awatar użytkownika

Droga Mieciu.
Masz dopiero 29 lat i urodziłaś już ośmioro dzieci, zaprawdę powiadam, że urodzisz jeszcze kolejnych osiem i nie będziesz się czuła źle jak poprzednio za moją poradą.
Ciąża jest uciążliwa ale sprowadzenie na świat dzieci, których dusze w przyszłości do nieba ulecą na chwałę Pana a jest to dla kobiety najważniejsze. Źle się czułaś po urodzeniu każdego dziecka, ponieważ nikt nie powiedział ci o tym, jak przyjść szybko do zdrowia po porodzie.
Należy w szpitalu poprosić o łożysko, które wraz z dzieciątkiem urodzisz. Łożysko to do domu zaniesiesz i poćwiartowane do zamrażalnika schowasz. Łożysko w sobie zawiera wszystkie niezbędne hormony i witaminy potrzebne kobiecie po porodzie. To jest taki dar od Pana do szybkiego odzyskania sił. Każdego dnia kawałek łożyska spożyjesz aż do wyczerpania zapasów. Nie przejmuj się ciągnącą się błoną z żyłami, które tak ciężko pogryźć. Nie żyjemy w średniowieczu, łożysko możesz zmiksować w mikserze wraz z owocami. Jeśli dodasz pomarańcze, uzyskasz wspaniały napój który odnowi twe siły. Twój mąż wraz z tobą ten napój spożywać może w nieznacznej ilości do towarzystwa twego. Zwierzęta również w ten sposób siły swe po wydaniu potomstwa odzyskują i jest to jak widać pradawny i sprawdzony sposób, niestety zaniechany przez grzesznego człeka pożerającego sztucznie stworzone leki z apteki. Ale nasze siostry w Ameryce Południowej wyznające Przenajświętszą Panienkę z Gwadelupy to czynią i rodzą wiele dzieci bez wysiłku, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 22 Maj 2012, 22:40 

Dziękuje Wielebny Ojcze za te piękne porady i dodać chcem że zembów już za dużo nie mam i ciężko by mi było grysić te żyły i błony a mikser pożyczę od sąsiatki pomarańczy też nie kupie bo za drogie ale ze skórami od chleba i mlekiem zmiksuje to i pożywniejsze będzie. No to może jeszcze porodze trochę dzieciaków.

Post Wysłany: Wtorek, 22 Maj 2012, 22:45 

A ja słyszałam że trzeba te błony i żyły z łożyska przeżuwać by witaminy z nich wyszły i przez śluzówki się bardzo dobrze wchłaniają. Moja siostra tak robiła ale ona ma bardzo mocne zęby.

Post Wysłany: Wtorek, 3 Grudzień 2013, 01:23 

Może ma mocne zęby, ale czy dużo dzieci urodziła przez to żucie?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości