Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Droga do raju.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy Ojciec jest wysłannikiem niebios?
 Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 21:31 

Ja mam pytanie do Błogosławionego Ojca Apostoła. Skąd w Ojcu takie przekonanie, że jest prawdziwym wysłannikiem niebios?

Temat postu: Re: Czy Ojciec jest wysłannikiem niebios?
 Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 22:47 

Tylko osoba która nie czuje w sercu Pana może dopuścić do swej głowy taką myśl. Każdy kto wierzy, bez wątpienia wie co to powołanie. Gdyby ciebie siostro Pan czknął palcem i zapalił w tobie światło wiary, to pytanie o ta oczywistą rzecz byłoby zbędne. Ponieważ czuje w sobie boską moc, wybaczam ci ten nietakt. Widać szatan zamącił w twej głowie. Módl się zatem i żyj w cnocie, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 22:53 

To nie tak drogi świętobliwy Ojcze. Ja tylko chciałam się utwierdzić w twojej świętości. Cały czas czekałam na odpowiedź wielebnego wpatrując się w ekran monitora. I Pan sprawił, że się doczekałam. Ta odpowiedź wzmocniła moją wiarę no i już. Obiecałam sobie, że jak wytrzymam z otwartymi oczami przy ekranie do uzyskania odpowiedzi przez wielebnego, to mi się poszczęści i wygram w Bingo. Udało mi się więc idę zagrać. Pan jest wielki, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 22:57 

Niech ci Pan wybaczy bo ja już to uczyniłem, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 3 Marzec 2008, 22:58 

:01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01:

Post Wysłany: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 15:43 

Apostol napisał(a):
Tylko osoba która nie czuje w sercu Pana może dopuścić do swej głowy taką myśl. Każdy kto wierzy, bez wątpienia wie co to powołanie. Gdyby ciebie siostro Pan czknął palcem i zapalił w tobie światło wiary, to pytanie o ta oczywistą rzecz byłoby zbędne. Ponieważ czuje w sobie boską moc, wybaczam ci ten nietakt. Widać szatan zamącił w twej głowie. Módl się zatem i żyj w cnocie, amen.

poza tym wszyscy zdrowi ?
zapraszam na konsultację w klinice zdrowia psychicznego

Post Wysłany: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 13:44 

Jak widać psychiatrzy są wysłannikami szatana który chcę by ludzie opuścili Pana i oddali się w jego ciemną moc, bez reszty i w całości. Psychiatrzy stosują tabletki zniewalające umysł i sprawiające, że umysł człowieka staje się bezwolny i otwarty dla szatana. Odwiedzający psychiatrów są bardzo łatwym łupem dla pokus szatana. STRZEŻCIE SIE :!: :!: :!:

Post Wysłany: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 13:51 

Ciekawe, czy ci co uważają księży za wysłanników niebios, też kwalifikują się do psychiatryków. Jeśli tak, to 98% polaków powinno tam trafić. Ja jestem katolikiem bez wątpienia. Bo pewnie jestem w tej grupie 98%, tak mnie zakwalifikowano. Ciekawe czy wszyscy tak jak ja uczęszczają do kościoła i tak zagorzale się modlą?

Post Wysłany: Piątek, 4 Marzec 2016, 16:57 

Miejscowość: Polska
Zgadzam się. Takie strasznie przesadne jest rodem z średniowiecza-apogeum zabobonów. a im bardziej rozwinięte państwo tym bardziej te tendencje zanikają ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Droga do raju.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość