Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Wyrzeczenia dla wiary.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Moje postanowienie.
 Post Wysłany: Piątek, 29 Luty 2008, 01:07 

Mam pytanie do Ojca Apostoła. Czy dobrze robię dla Stwórcy i dostanę sie za to do nieba co następuje.
Nie jem nic prócz chleba z solą i pije jeno wodę, nad którą wcześniej się modliłem.
Chleb jem suchy, kupuje trzy bochenki i trzymam je w spiżarni, aż wyschną, około trzech tygodni.
Wodę trzymam tylko trzy dni, dodaje łyżeczkę soli na garnek i modlę się nad nią dwa razy dziennie.
Kiedy ten posiłek gotowy się stanie do spożywania jego przystępuje.
Jeśli Ojciec raczy odpowiedzieć, to będę zjadał połowę tego chleba co teraz, na przybliżenie nieba ku sobie.

Temat postu: Re: Moje postanowienie.
 Post Wysłany: Piątek, 29 Luty 2008, 01:10 

Drogi Mietku, bo i pewnie pozwolisz, że tak się do ciebie będę zwracał.
Ojciec Apostoł poszedł już spać, a ja nie ośmielę się odpowiedzieć na pytanie skierowane do niego.
Skoro świt Ojciec Apostoł odpowie na twoje pytanie, tak więc i ty na spoczynek się udaj, a jutro skoro świt zaglądnij na forum, by odpowiedź odnaleźć, amen.

Post Wysłany: Niedziela, 2 Marzec 2008, 19:41 

Drogi Świętobliwy Ojcze Apostole, czy raczyłeś już wstać? Albowiem ja, uschnięty patyk ciągle oczekuje byś raczył mi odpowiedzieć na moje skromne zapytanie. Serdecznie dziękuje i czekam na wsparcie Jego Świętobliwości.

Post Wysłany: Sobota, 15 Marzec 2008, 19:26 

Świętobliwy Ojcze Apostole , ja pokornie czekam cały czas na radę, dziękuje i przepraszam.

Post Wysłany: Niedziela, 22 Sierpień 2010, 09:16 

Postanowiłem żeby każdą chwilę w której pomyślę o świętym ojcu naszego narodu, który zażywa rajskich rozkoszy w niebie uczcić zapaleniem świecy. W domu zrobiło mi się duszno i gorąco. O Wielebny, pomódl się by powietrze w moim domu stało się czyste.

Post Wysłany: Wtorek, 24 Sierpień 2010, 01:19 

Oto moje postanowienie.
Wielebny Ojcze, postanowiłam sobie, że nie będę się więcej na Ojca wkurzać, ale co mam zrobić jak mnie szlag z jasnego nieba trafia, jak Ojca czytam. Niech Ojciec na wypadek w burze jakąś gromnicę w okno wstawi, żeby zabłąkany piorun nie trafił w ten przybytek głupoty nieuleczalnej, w którym Ojciec tkwi. Pomodliłabym się nawet za Ojca, ale modły tu nie pomogą, lepiej ubezpieczenie wykupić.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Wyrzeczenia dla wiary.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość