Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Wyrzeczenia dla wiary.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Posługa
 Post Wysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 01:13 

Ja dla wiary zostałem katechetą. Zawsze lubiłem podróże rowerowe po świecie, byłem nawet w NRD, ale stwierdziłem że jest tyle zła wśród młodych, nieświadomych ludzi. Postanowiłem ich wyedukować i przybliżyć im prawdy wiary. Miewam chwile załamania, młodzież bywa straszna ale muszę ich przekonywać i nawracać. To jest moje wyrzeczenie dla wiary, albowiem nie wiem czy dobrze czynię i czy moja praca owoce przyniesie ale trwam. Tak mi dopomóż Boże Wszechmogący, amen.

Temat postu: Re: Posługa
 Post Wysłany: Sobota, 23 Luty 2008, 20:22 

Piękny cel sobie obrałeś prowadząc swe czarne owce pod deszcz boży który zmyje z nich szatański kolor i czystymi je uczyni. Nie załamuj się i tkwij w wierze a nagroda za twe uczynki w niebie wielka cię spotka. Trwaj zatem w swoich postanowieniach i tak ci dopomóż Panie Niebieski, amen.

Post Wysłany: Piątek, 29 Luty 2008, 00:44 

Dziękuje Zacny Apostole, żeś raczył odpowiedzieć mi na moje głupie pytanie.
W podzięce będę zmawiał za ciebie zdrowaśki po dziesięciokroć dziennie, amen.
:01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01:

Post Wysłany: Piątek, 29 Luty 2008, 00:50 

Drogi Abrahamie, zamiast zmawiać zdrowaśki uczyń coś dobrego dla ludzi.
Lepiej przeprowadź staruszkę na drugą stronę ulicy, opowiedz ślepemu o kolorach
a głodnego nakarm według swoich możliwości.
Jam czynie co Pan w niebie mi nakazał i ma skromność którą Pan mnie obdarował nie pozwala mi przyjmować choćby podziękowań. Wszystko co czynię, czynię za wiedzą Pana. Tak więc jemu dziękować winieneś, amen.

Post Wysłany: Piątek, 29 Luty 2008, 00:53 

Dzisiaj na forum wraz z Ojcem Apostołem czynimy dyżur, i przyłączam się do jego słów pełną aprobatą.
Wszystko co dzieje się na tym świecie jest za zgodą i wiedzą Pana, tak i moja posługa dla wszystkich odwiedzających to forum jest dla mnie zaszczytnym obowiązkiem. Radujmy się zatem z uciech doczesnych, alleluja i do przodu.

Post Wysłany: Piątek, 29 Luty 2008, 00:58 

Dzisiaj Pan zesłał na mnie wielką łaskę, albowiem dwóch zacnych Ojców udzieliło mi odpowiedzi na pytanie.
To jest dla mnie piękny dzień, dla takiego miernego człowieka jak ja to wielki zaszczyt.
Będę robił co Ojcowie tylko każą, skoro sam Bóg przez Ojców przemawia.
Jeszcze raz dziękuje Panu w niebie za łaskę która spłynęła na mnie z nieba, amen.
:01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01: :01:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Wyrzeczenia dla wiary.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość