Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Rola kapłana w drodze do światła.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Egzorcyzmy
 Post Wysłany: Środa, 19 Marzec 2008, 11:48 

Drogi Ojcze Apostole , chciałem nieść ludziom bożą posługę i dla tego chciałem zostać egzorcystą. Słyszałem , że kiedy się przepędza z ofiary szatana złego ducha , to jest to bardzo odpowiedzialne i trzeba uważać , by złe duchy nie przeszły na inne osoby. Słyszałem że nawiedzoną osobę trzeba rozebrać do naga by wypędzane duchy nie skryły się w ubraniu. Ofiara ma być przywiązana do podłoża gdy siedzi a w przypadkach mocnego nawiedzenia gdy leży by nie pobiegła za wypędzonymi duchami i nie wchłonęła ich z powrotem. Wokół niej powinien palić się ogień by wypędzone duchy spaliły się w nim. Wszystko to podoba mi siętak bardzo , ze postanowiłem nieść bożą posługę. Wielebny Ojcze Apostole, czy wybrałem dobrą drogę. Za odpowiedź z góry Świętobliwemu pokornie dziękuje i pozdrawiam.

Temat postu: Re: Egzorcyzmy
 Post Wysłany: Środa, 19 Marzec 2008, 11:58 

Nie mogę ci synu udzielić wyczerpującej odpowiedzi na twe pytania, albowiem nie jestem egzorcystą, Postaram się by jeden z zaprzyjaźnionych ze mną egzorcystów udzielił takowej odpowiedzi. Wiem jedynie, że ofiara nie może być naga ale powinna być okryta białym prześcieradłem wcześniej namaszczonym świętymi olejami by nie wniknęły w nią złe duchy. Stare ubranie winno być na wszelki wypadek spalone w misie z olejami świętymi, bo tylko taki ogień może unicestwić złe duchy. Posługę wybrałeś bardzo dobrą, ale droga przed tobą długa, ponieważ przez wiele lat będziesz musiał zgłębiać naukę potrzebną do wypędzania złych duchów z opętanych tak, by nie zaatakowały one innych ze zwiększoną mocą. Tak więc idź synu za światłem, amen.

Post Wysłany: Niedziela, 22 Sierpień 2010, 09:11 

Pilnie poszukuje egzorcysty by wypędził ze mnie diabła. Objawy mam pospolite, wymioty na wiadomości telewizyjne i brak akceptacji dla autorytetów prawdziwie polskich. POMOCY!

Post Wysłany: Wtorek, 24 Sierpień 2010, 00:54 

Wyrzuć telewizor przez okno.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Rola kapłana w drodze do światła.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość