Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Rola kapłana w drodze do światła.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Chcę nieść bożą posługę
 Post Wysłany: Poniedziałek, 25 Luty 2008, 01:30 

Czesc jestem Lutek. chcialem nauczac milosci do wiary w szkole ale nie pszyjeli mnie bo mam tylo siem klas zaliczoneych. moze jest jakas szkola dla mnie co po niej bede mogl uczyc dzieci. czuje ze mam powolanie.

Temat postu: Re: Chcę nieść bożą posługę
 Post Wysłany: Poniedziałek, 25 Luty 2008, 08:46 

Ja też chcem uczyc dzieci i mam ten sam problem bo je to zawodowom krawieckom skonczylam i nei chca mie do roboty w szkole. Ale serce mam dobre i duch we mnie mocny. ja t ez niewiem co robic. Dajcie Ojcze Apostole jakoms dobrom poradem.

Post Wysłany: Poniedziałek, 25 Luty 2008, 11:08 

Ja dzisiaj miałem okropny sen. Śniło mi się że cały świat płonął i było ciemno. Niebo zasnute było żółtym, ciemnym dymem i tylko przez małe szparki z nieba dochodziły malutkie smużki światła. Wszędzie było czuć smród siarkowodoru. Ludzie w podartych, brudnych i śmierdzących ubraniach wychodzili z miast i szli gdzieś drogami wśród wraków samochodów, przed siebie, prowadzeni jakąś szatańską mocą w nieznanym kierunku. Wszyscy szli w smrodzie i ciszy. Tylko czasami było słychać krzyk kulejącego chłopczyka z obciętym uchem i wykręconą do tyłu ręką. Szli i szli mijając spalone drzewa na których wisiały czarne jak smoła jabłka z których wydobywał się ogień i ciężki dym. A oni szli i szli. I nagle obudził mnie listonosz i przyniósł list, to był rachunek za gaz. Dobrze że mnie obudził bo pewnie śnił mi się koniec świata.
Dało mi to do myślenia i dla tego piszę. Świat żyje w grzechu i to było proroctwo, to kara za grzechy.
Postanowiłem zostać katechetą. Czuje powołanie i taki głos z samego serca.
Ale czy z tego da się wyżyć? Mniejsza o to, mnie się uda bo ja mam technikum gastronomiczne i maturę.
Ojcze Apostole, czy się nadam ??? :01:

Post Wysłany: Niedziela, 2 Marzec 2008, 19:44 

A i owszem jeśli serce twe bije dla Pana Niebieskiego i czujesz powołanie, to idź za głosem serca a siłe do swego zamysłu od Pana otrzymasz. Tak więc czyń co zamierzyłeś, amen.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Rola kapłana w drodze do światła.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość