www.rozmowy.jpn.pl
http://rozmowy.jpn.pl/

Chcę nieść bożą posługę
http://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=8&t=23
Strona 1 z 1

Autor:  Lucjan [ Poniedziałek, 25 Luty 2008, 01:30 ]
Temat postu:  Chcę nieść bożą posługę

Czesc jestem Lutek. chcialem nauczac milosci do wiary w szkole ale nie pszyjeli mnie bo mam tylo siem klas zaliczoneych. moze jest jakas szkola dla mnie co po niej bede mogl uczyc dzieci. czuje ze mam powolanie.

Autor:  Marianna [ Poniedziałek, 25 Luty 2008, 08:46 ]
Temat postu:  Re: Chcę nieść bożą posługę

Ja też chcem uczyc dzieci i mam ten sam problem bo je to zawodowom krawieckom skonczylam i nei chca mie do roboty w szkole. Ale serce mam dobre i duch we mnie mocny. ja t ez niewiem co robic. Dajcie Ojcze Apostole jakoms dobrom poradem.

Autor:  Eliasz [ Poniedziałek, 25 Luty 2008, 11:08 ]
Temat postu:  Re: Chcę nieść bożą posługę

Ja dzisiaj miałem okropny sen. Śniło mi się że cały świat płonął i było ciemno. Niebo zasnute było żółtym, ciemnym dymem i tylko przez małe szparki z nieba dochodziły malutkie smużki światła. Wszędzie było czuć smród siarkowodoru. Ludzie w podartych, brudnych i śmierdzących ubraniach wychodzili z miast i szli gdzieś drogami wśród wraków samochodów, przed siebie, prowadzeni jakąś szatańską mocą w nieznanym kierunku. Wszyscy szli w smrodzie i ciszy. Tylko czasami było słychać krzyk kulejącego chłopczyka z obciętym uchem i wykręconą do tyłu ręką. Szli i szli mijając spalone drzewa na których wisiały czarne jak smoła jabłka z których wydobywał się ogień i ciężki dym. A oni szli i szli. I nagle obudził mnie listonosz i przyniósł list, to był rachunek za gaz. Dobrze że mnie obudził bo pewnie śnił mi się koniec świata.
Dało mi to do myślenia i dla tego piszę. Świat żyje w grzechu i to było proroctwo, to kara za grzechy.
Postanowiłem zostać katechetą. Czuje powołanie i taki głos z samego serca.
Ale czy z tego da się wyżyć? Mniejsza o to, mnie się uda bo ja mam technikum gastronomiczne i maturę.
Ojcze Apostole, czy się nadam ??? :01:

Autor:  Apostol [ Niedziela, 2 Marzec 2008, 19:44 ]
Temat postu:  Re: Chcę nieść bożą posługę

A i owszem jeśli serce twe bije dla Pana Niebieskiego i czujesz powołanie, to idź za głosem serca a siłe do swego zamysłu od Pana otrzymasz. Tak więc czyń co zamierzyłeś, amen.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/