Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kocham wódkę
 Post Wysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 14:55 

Kocham wódeczke nad wszystko i nic nie uwolni mnie od niej. mój problem alkoholowy stal sie problemem mojej rodziny. wiem ze to gtrzwch ale nie umiem sie uwolnic. Probowalem wiele razy i nic.

Temat postu: Re: Kocham wódkę
 Post Wysłany: Sobota, 23 Luty 2008, 21:18 

Cóż synu grzeszny mam ci poradzić, skoro taki żywot wybrałeś. Jeśli zapragniesz odmienić los swój i rodziny swojej, to na początek zdrowaśki odmawiaj przed każdym kieliszkiem, najlepiej ze cztery. Kiedy słowa modlitwy wymawiać będziesz, to i sam Pan Niebieski się nad tobą ulituje i sprawi, że trunek twój uwielbiony, smakować ci przestanie. A jeśli nie, to znak, że modlitwy za mało. Wtedy pomnóż ilość modlitw przez cztery, a jeśli i to nie poskutkuje raz jeszcze przez dwa. Jeśli i to zawiedzie, to napisz koniecznie. Pamiętaj grzeszniku, że wspieramy cię modlitwą, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 25 Luty 2008, 11:28 

dzieki, robiłem tak jak ojciec kazał. modlitwa skutkuje. jak zmowilem modlitwe 10razy i chcialem sie napic to sie zezygalem.

Post Wysłany: Poniedziałek, 25 Luty 2008, 11:31 

Widzisz synu, w modlitwie wielka siła i ty ją ujrzałeś. Mów zatem o tym cudzie innym, by i swoje problemy jak ty rozwiązali, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 25 Luty 2008, 11:33 

no to fajnie zaraz o tym powiem moim kumplom juz do nich lece - alleluja i do przodu

Post Wysłany: Poniedziałek, 25 Luty 2008, 11:37 

Cieszę się wraz z tobą synu, a jak będziesz o cudzie tym opowiadał, to nie zapomnij powiedzieć wszystkim o ojcu Apostole, który do twojego uleczenia się przyczynił i od problemu alkoholowego cię wyzwolił. Miej jednak na uwadze to, że problem alkoholowy może powrócić, albowiem szatan czyha. Strzeż się i o modlitwie nie zapominaj, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 2 Grudzień 2013, 14:55 
Awatar użytkownika

Ja się tak uleczyłam z narkotyków. W modlitwie słowo wódka zamieniłam na narkotyki.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość