Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Judasz
 Post Wysłany: Sobota, 23 Luty 2008, 15:04 

Judasz żeczywiście może....nie ,napewno jest we mnie.Wystawiłem kolege kiedy był ze mną na rakowie .Ja jestem z rakowa ale on ...z północy.......Teraz leży w szpitalu i ma połamane obie ręce i nogi i jest prawdopodobieństwo gwałtu....
Prosze o wsparcie psychiczne

Temat postu: Re: Judasz
 Post Wysłany: Sobota, 23 Luty 2008, 21:07 

Zło które wyrządzasz jest wielkie, choć mowa twoja jest skąpa i nie wyraża całości problemu. Wsparcie którego oczekujesz nie od nas pochodzić będzie, lecz od Pana Niebieskiego. Zatem czyń, co ci w dobrej radzie wyjawię.
Zapal każdego wieczora trzy świece i módl się do Najświętszej Panienki dopóty, aż świece owe wygasną. I tak czyń aż dusza twa uleczona będzie. Pocieszające jest to, że grzechu swego świadomość posiadasz a zatem i uzdrowienia duszy oczekujesz. Czyń więc to co ci poradziłem, a ulgę w duszy poczujesz i radość odzyskasz. Gdyby to jednak nie pomagało, to dodaj jeszcze ranny pacierz do tego. Tak i więc wstąp na drogę do raju i niech Pan w tym ci dopomoże, amen.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość