Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mało wiary we mnie
 Post Wysłany: Piątek, 20 Kwiecień 2012, 04:09 

a ja mam taki problem że chyba od 10 lat totalnie nie czuję żadnej religii, wszędzie widzę same niemoralne panie, złodziei, i pedofilii, interesuje mnie tylko czubek własnego nosa a jak ktoś się do mnie przyczepi to perfidnie udupię bliźniego i mam radochę, również niepokoi mnie to że cieszę się gdy inni płaczą, no i ten całkowity brak wyrzutów sumienia, nic dobrego to nie wróży

Temat postu: Re: Mało wiary we mnie
 Post Wysłany: Niedziela, 22 Kwiecień 2012, 12:21 
Awatar użytkownika

To jest typowe opętanie i dotyczy bardzo wielu ludzi w tym ubogim w rozum kraju. Od kiedy ciemny lud zamieszkujący dorzecza Wisły i Odry na Wawelu pochował diabła, na kraj i lud zamieszkujący go spadają ciągle nieszczęścia. Pan w swym gniewie ludziom rozum odebrał a na innych zesłał zwątpienie. Jeno pozbycie się sługi Lucyfera z dawnej stolicy może ten kraj uzdrowić. Tak więc czekać trzeba, aż ktoś diabła tego w ogień ciśnie a popiół w najgłębsze miejsce na ziemi ciśnie i zawali kamolami, skałami i zasypie piachem, amen.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość