Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: jestem dziwką (prostytuuje się) czy to grzech?
 Post Wysłany: Środa, 5 Marzec 2008, 00:46 

jestem dziwką (prostytuuje się) czy to grzech? bo ja własciwie to robie dobrze więc pewności że grzesze nie mam. nikogo nie ranie i nikomu krzywdy nie robie to grzechu nie ma. no bo co złego w tym co robie? nie jestem chora na aids ani syfilis i nie zarażam. nawet rzeżuchy nie mam choc to sie latwo leczy. no to jestem grzesznica czy nie???? ;je

Temat postu: Re: jestem dziwką (prostytuuje się) czy to grzech?
 Post Wysłany: Środa, 5 Marzec 2008, 16:49 

Mylisz się, albowiem odbywanie stosunków płciowych w innym celu niż poczęcie jest grzechem. Pomyśl o wylewanych plemnikach które giną w otchłani piekielnego ognia w twojej pochwie. Używasz do tego z pewnością środków doprowadzających do zbiorowej zagłady plemników. To ludobójstwo! Mimo iż w twym mniemaniu dobro czynisz, to jednak w grzechu wielkim żyjesz. Nawróć się zła kobieto a może będzie ci jeszcze dane odpuszczenie, amen.

Post Wysłany: Środa, 5 Marzec 2008, 16:51 

ale plemniki i tak zdychaja czy w mojej pochwie z pomoca srodkow antykoncepcyjnych czy bez tego one i tak zdychaja

Post Wysłany: Środa, 5 Marzec 2008, 16:53 

Zła kobieto, ale ludzie też umierają i nie jest to grzechem, lecz kiedy się ich zabija to grzechem to jest oczywistym. Tak więc kiedy plemniki same giną to grzechem to nie jest, bo jest to naturalna śmierć plemnika. Natomiast gdy ty je zabijasz, to tak jakobyś wbijała ostry sztylet w serce Pana Niebieskiego, amen.

Post Wysłany: Środa, 5 Marzec 2008, 16:55 

faktycznie tak moze byc. to ja juz nie bede brala srodkow antykoncepcyjnych tylko sobie podwiaze jajniki

Post Wysłany: Środa, 5 Marzec 2008, 16:57 

Grzesznico, to nie wiesz że mord wędrującej komórki jajowej jest takim samym grzechem jak mord plemników?
Zmiłuj się nad nimi i pozwól im dokonać żywota w sposób naturalny, amen.

Post Wysłany: Środa, 5 Marzec 2008, 16:59 

no to sobie wytne jajniki i nie bede zabijala komorek jajowych a i plemniki beda zdychac w sposob naturalny to juz nie bede grzeszyc i pojde do nieba

Post Wysłany: Środa, 5 Marzec 2008, 17:02 

I tu się mylisz zła kobieto, albowiem i okaleczanie ciała jest grzechem. Lepiej podaj mi kontakt do siebie, by egzorcyści spróbowali ocalić twą duszę. Tu na forum nie pomogę twej grzesznej duszy, muszą to czynić profesjonalnie przeszkoleni egzorcyści, amen.

Post Wysłany: Środa, 5 Marzec 2008, 17:03 

no to mam to w dupie p;

Post Wysłany: Wtorek, 15 Kwiecień 2008, 20:26 

no to co robic z tymi plemnikami i jajami?

Post Wysłany: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 15:27 

Angelika napisał(a):
no to mam to w dupie p;

w dupe też jest grzechem ?

Post Wysłany: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 13:34 

Plemniki i jaja należy zbierać i składać w trumienkach. Mogą to być pochówki zbiorowe. W jednej trumience podpaska + plemniki. Konieczna jest izolacja, by nie miały ze sobą kontaktu, bo by mogło dojść do zapłodnienia skazanego na zagładę. Następnie taką trumienkę można złożyć gdzieś w uroczym miejscu, np. parku miejskim z odpowiednią tabliczką. "Tu leżą zaczątki ludzkości". Nie wiem czy ksiądz jest konieczny do tej ceremonii, ale można jakiegoś spytać. To jest godne zakończenie życiodajnych komórek.
A co do poprzedniej wiadomości, to myślę, ze skazanie plemników na śmierć w odchodach jest największym upokorzeniem spermy.

Post Wysłany: Wtorek, 27 Grudzień 2011, 02:51 

i tym plemnikom trzeba jeszcze nadawać imiona, by o nich pamiętać

Post Wysłany: Niedziela, 25 Listopad 2012, 23:27 

Czy można taki cmentarz założyć prywatnie, jaką duża działkę potrzeba i jakie zezwolenia?

Post Wysłany: Wtorek, 3 Grudzień 2013, 01:30 

Najlepiej je kremować w domu i wsypywać do urny. Do takiej urny zmieszczą się setki miliardów plemników. To dobra inwestycja i do tego nieduża. Imiona można zapisywać na Face Booku.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość