Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: wyjadam produkty w hipermarketach
 Post Wysłany: Sobota, 15 Marzec 2008, 02:55 

Nie wiem czy to grzech czy też uczestniczę w promocji, ponieważ w hipermarketach rozpakowuje różne produkty i się nimi częstuje. To podjem ziarna ze spodu bułek a to znowu skubnę liść sałaty a kiedyś to nawet ugryzłem kawałek bułki. Bo nie wiem czy mogę kupić coś czego nie znam, więc czy grzeszę?

Temat postu: Re: wyjadam produkty w hipermarketach
 Post Wysłany: Niedziela, 16 Marzec 2008, 01:54 

Oczywiście to grzech, albowiem jest to przywłaszczanie cudzego mienia. Nie ma na to usprawiedliwienia, bo i choćby to była promocja, to stoi za nią szatan, który kusi do grzechu. Jeśli kogoś nie stać na zakup promowanego towaru, a szatan go motywuje do pożądania wcześniej niepotrzebnej rzeczy to jest to oczywiste kuszenie. Musimy się temu szatańskiemu podstępowi opierać i być czujni. Tak więc taki postępek jest grzechem bezpośrednio wynikającym z kuszenia szatańskiego. Strzeż się pokusy i módl się o zaniechanie swych haniebnych czynów, amen.

Temat postu: Re: wyjadam produkty w hipermarketach
 Post Wysłany: Poniedziałek, 17 Marzec 2008, 16:04 

Pokornie dziękuje Świętobliwemu Ojcu Pustelnikowi za te cenne porady. Natychmiast zastosowałem się do wskazówek Świętobliwego Ojca. Już więcej tego grzechu nie popełnie , ament.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość