Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: pszeklinam pod nosem na ulicy
 Post Wysłany: Czwartek, 20 Marzec 2008, 12:57 

a ja tak jak hodze po ulicy to caly czas muszem pszeklinac sam do siebie . wszystko mam w pupie i nic mi sie niepodoba , musze klonc caly czas nie umiem zyc beztego. to hyba nie gzech jak to robie bo wszyscy mnie wkurkowujom i to oni som gzesznicy . Gapiom siem na mnie matoly a ja pszeklinam ftedy jeszcze glosniej i to mnie uspakajaja .

f; c ;ju c0$; p; :ryj

Temat postu: Re: pszeklinam pod nosem na ulicy
 Post Wysłany: Czwartek, 20 Marzec 2008, 14:04 

Przeklinanie w każdej formie jest grzechem. Jeśli to czynisz na ulicy, narażasz niewinnych na tortury i męki. Jeśli na ulicy znajdują się ludzie, którzy wywołują u ciebie agresje, to nie oznacza to nic innego jak wniknięcie w nich szatana. Tak więc nie oni są winni, a szatan który siedzi w nich i kusi cię poprzez ich ciała. Zaprzestań natychmiast tych praktyk. Jeśli się denerwujesz, to zmów modlitwę. Radzę byś chodząc ulicą trzymał w dłoni różaniec który będziesz odmawiał w tych ciężkich chwilach. Jeszcze masz szansę na łaskę Pana i jeszcze drzwi raju nie zamknęły się przed tobą, amen.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość