Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Głosy namawiają mnie do złego
 Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:00 
Awatar użytkownika

Głosy namawiają mnie do czynienia zła. Ciągle je słysze i ciągle podpowadają mi że mam coś komuś dokuczyć. Często kiedy siedzę w samotności, duchy robią mi na złość. Wysypują śmieci w moim domu , otwierają okna i wyrywają firanki z okien. Czy mój dom jest opentany czy ja sama? Drogi Świętobliwy Ojcze Apostole , proszę o wyjaśnienie. Czy mi cośgrozi?

Temat postu: Re: Głosy namawiają mnie do złego
 Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:02 
Awatar użytkownika

Istnieje obszar, który pokrywa bardzo dużą część tych nieuświadomionych przyczyn, a do którego jest bardzo trudno dotrzeć, a to ze względu na fakt, że istnieje bardzo mało wiedzy na jego temat. Chodzi tu o opętanie, czy nawiedzenie przez duchy. Ty jesteś tego przykładem.

Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:03 
Awatar użytkownika

Świętobliwy Ojcze Apostole, jaki mogą być tego przyczyny?

Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:05 
Awatar użytkownika

Choroby ducha przenoszą się na osobę opętaną. Obecność duchów powoduje silne wahania nastroju od silnych wybuchów negatywnych emocji do głębokiej depresji. Duchy mogą doprowadzać opętanego do zachowań, których dana osoba może nie posiadać np. do agresji, przemocy itp. Jeżeli taka cecha w człowieku istnieje to zostaje ona przez ducha wielokrotnie wzmocniona. Duchy często namawiają opętanych do samobójstwa lub zabójstwa. Duchy silnie wpływają na psychikę wywołując choroby psychiczne. Śmiem twierdzić, że większość chorób psychicznych wywołana jest przez obecność duchów w człowieku. Duchy mogą wpływać na zachowanie i namawiać ludzi do uzależnień od alkoholu, narkotyków oraz wielu innych niepożądanych czynów, jak to się dzieje u ciebie biedna opętana istoto.

Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:09 
Awatar użytkownika

Drogi i Świętobliwy Ojcze Apostole racz mi odpowiedzieć na me krótkie pytanie które brzmi: czy mój stan zdrowia może wynikać z opentania?

Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:10 
Awatar użytkownika

Duchy są czasami powodem, dla którego ludzie bardzo ciężko chorują, a nawet umierają. Bywa i tak, że ze względu na duchy wiele rzeczy się nie udaje, ludzie kłócą się, a niekiedy nawet zabijają. Przebywanie ducha w człowieku wywołuje wiele następstw. Czasem jest to zmiana w samej tylko psychice, innym razem stanu zdrowia. Łatwo można to zaobserwować przy problemach z guzami, wywołanymi przez duchy. Gdy duch jest w człowieku guz się pojawia, a gdy ducha nie ma to i guz znika.

Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:12 
Awatar użytkownika

Och Świętobliwy, to czy mój powód jest inny niż myślałam? Bo ja nie mam góza to zanczy że nie ma we mnie złego ducha? Racz mi odpowiedzieć , Świętobliwy Ojcze.

Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:16 
Awatar użytkownika

Nie prosta kobieto, to znaczy że złe duchy sieją w tobie zniszczenia innego rodzaju które sama wymieniłaś. Może być tak, że gdy dusza odwraca się od Światła i nie chce przejść na drugą stronę kurtyny śmierci, nikt jej od tej decyzji nie odwodzi. Bóg dał nam wolną wolę i dusza może zawsze, nawet w momencie śmierci z niej skorzystać. Do tej pory dusza miała zewsząd pomoc, wystarczająco dużo energii oraz cel, miała dokąd pójść. Od momentu, w którym zamyka się na skorzystanie z wejścia do "Nieba", zaczyna się zastanawiać co począć. Najczęściej wraca do swoich najbliższych, rodziny lub osób, z którymi była za życia bezpośrednio związana. Tam czuje się najbezpieczniej. Może też wrócić do swojego mieszkania, szpitala w którym leżała, do przyjaciół, na cmentarz, do swojego grobu, do kościoła, jeżeli lubiła w nim przebywać, do swojego majątku, do baru gdzie do woli może napić się wódki lub naćpać narkotyków.
Większość dusz, które zginęły w wypadku najczęściej pozostaje w miejscu, w którym się on wydarzył, wciąż go odtwarzając. Ma to na celu przebudzenie się duszy, uświadomienie jej, że już nie żyje.

Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:18 
Awatar użytkownika

To faktycznie wiele wyjaśnia, bo ja ich wszystkich nienawidziłam i ciągle się z nimi zcierałam, były wyzwiska i bijatyki , az w końcu wszyscy pozdychali i jestem sama , to pewnie oni mnie nękają, Świętobliwy Ojcze Apostole, jak rozwiązać ten problem?

Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:23 
Awatar użytkownika

Tylko prawdziwy egzorcysta lub kilku nawet może uleczyć twój ciężki przypadek. Zatem na twój e-mail wysyłam dane egzorcystów, którzy z pewnością uzdrowią twoje ciało i twój nawiedzony dom, amen.

Post Wysłany: Czwartek, 27 Marzec 2008, 02:25 
Awatar użytkownika

f; f; Dziękuje za wsparcie Świętobliwego Ojca i czuję jakoby łaska Pana spłynęła na mnie i czuje , że za sprawąświętobliwego wkrótce mój los się odmieni i zostanę uzdrowiona. Jeszcze raz pokornie dziękuje jego świętobliwości, amen. f; f; f;

Post Wysłany: Czwartek, 31 Lipiec 2008, 21:24 

jesteś chora, możesz miec schizofrenię, skoro słyszysz głosy i widazisz zjawy, idź jak najprędzej do psychiatry

Post Wysłany: Środa, 6 Sierpień 2008, 01:04 

sam se ić ciulu do psychjatry.. morze ty masz shizofremie p;

Post Wysłany: Wtorek, 7 Wrzesień 2010, 03:56 

tu nic nie pomoze , tylko spalenie na stosie uleczy cie

Post Wysłany: Niedziela, 12 Wrzesień 2010, 09:50 

a może po prostu spróbowac z tym żyć

Post Wysłany: Poniedziałek, 2 Grudzień 2013, 19:23 

Mnie tą dolegliwość pomaga Ketrel trzy razy dziennie i Zeldox dwa razy dziennie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość