Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy Doda Elektroda zagraża kościołowi?
 Post Wysłany: Sobota, 26 Kwiecień 2008, 18:34 
Awatar użytkownika

Mam pytanie do Wielebnego Ojca Apostoła. Ośmielam się je tu i teraz zadać.
Więc jak wielu grzesznikom tak i mnie podoba się Doda Elektroda - Dorota Rabczewska.
Czytałem wypowiedzi duchownych, że ma wielki wpływ na losy kościoła i zagraża mu.
Ja jestem wierzący i to że mi się podoba, nie sprawia, że będę mniej się modlić.
Nie rozumiem niepokoju, Drogi Ojcze Apostole. Czy swym rozumowaniem również popełniam grzech?
Czy zagrożenie jest wielkie i realne??? Czy ja również pod jej wpływem zaniecham modlitwy???

Temat postu: Re: Czy Doda Elektroda zagraża kościołowi?
 Post Wysłany: Wtorek, 29 Kwiecień 2008, 18:53 
Awatar użytkownika

Synu, nie wydaje mi się, aby twe słowa były prawdziwe. Pewnie uległeś ludzkiej zawiści i zazdrości. To co napisałeś, nie może być prawdą. Módl się i bądź spokojny, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 29 Kwiecień 2008, 19:16 
Awatar użytkownika

Ależ nie, Wielebny Ojcze Apostole. ośmielę się tu zacytować Księdza Isakowicza-Zalewskiego:
"Ta Pani nie jest znaną aktorką, ani osobą, która reprezentuje nurt wyrażający jakieś wartości. Kompletnie nie pasuje do Krzysztofa Zanussiego i do jego pięknych filmów. Obawiam się, że to szukanie taniej komercji. Zetknięcie się Zanussiego z tanią komercją jest dla mnie - jako widza - co najmniej dziwne. Dziwie się panu Zanussiemu bardziej niż Dodzie. Bo dla niej jest to kolejna szansa na zabłyśnięcie. Robienie sensacji ze swojego prywatnego życia prywatnego, z kolejnych medialnych rozwodów jest przede wszystkim wielkim dramatem dla rodziny tej pani. Wylewanie tego na światło dzienne - i tylko po to, by zabłysnąć w mediach - jest karygodne. To widowisko i medialna błazenada nie budzi mojego szacunku. Oglądałem kiedyś jej popisy w programie Gwiazdy na lodzie. Sposób w jaki ocenia wykonawców, był bardzo złośliwy. Rozumiem, że juror musi być surowy. Ale nazywanie kogoś głupim czy niemądrym i nieustanne docinki - to rzeczy nie na miejscu. Czy tego typu osoby są problemem i wyzwaniem dla kościoła? To nie jest problem kościoła, lecz problem społeczny. Wystarczy choćby spojrzeć na kryzys rodziny, który jest prawdziwym dramatem społecznym. Poprzez swoje zachowanie w jakimś stopniu sieje ferment w świadomości młodych ludzi. Część bierze to z przymrożeniem oka i widzi w tym tanią komercję. I totalne parcie na szkło. Niestety, jest też spora grupa, która na tej artystce się wzoruje i nieraz bezmyślnie naśladuje. I w tym rzeczywiście widzę problem."
Takie słowa wypowiedział ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zalewski.

Post Wysłany: Wtorek, 29 Kwiecień 2008, 19:20 
Awatar użytkownika

Z tych słów nie wynika, by Pani Dorota Robaczewska zagrażała kościołowi. Jeśli są czarne owce które odłączyły się od stada prowadzonego przez kościelne autorytety, to zadaniem duchownych jest zawrócenie z drogi prowadzącej do szatana. Ale jeśli chcesz, to możesz się modlić za mądrość za mądrość i cierpliwość polskich duchownych i za ich wytrwanie w walce z szatanem.

Post Wysłany: Wtorek, 29 Kwiecień 2008, 19:30 
Awatar użytkownika

Ale Wielebny Ojcze Apostole, to jeszcze nie wszystko co wyczytałem w prasie.
Wielebny Ojciec Fidelis Maciołek o Pani Dorocie Robaczewskiej powiada tak:
"Ona sieje spustoszenie. Nie rozumiem, dlaczego zaprasza się tą panią do poważnego filmu i programu publicystycznego. Przecież w ten sposób dodatkowo promuje się i uwiarygadnia. Pytam: co się chce w ten sposób osiągnąć? Czy chcemy, by dawała nam wszystkim wskazania i mówiła jak żyć? Czy ma być dla nas autorytetem? ... Moim zdaniem jest szkodliwa. Przede wszystkim dla tego, że spora grupa młodych ludzi zaczyna ją naśladować, cytować, podobnie się ubierać i co najgorsze - tak samo zachowywać. Absolutnie i zdecydowanie sieje spustoszenie w umysłach młodych ludzi... Wartości, jakie proponuje Doda, dzieli przepaść od wartości chrześcijańskich nauk kościoła. Dlatego takich ludzi powinno się marginalizować z dyskursu publicznego."

Post Wysłany: Wtorek, 29 Kwiecień 2008, 19:40 
Awatar użytkownika

Jeśli słowa które przytaczasz są prawdziwe, to zadziwiających jest w nich wiele wątków. Wyrokowanie o filmie Pana Zanussiego przed jego obejrzeniem a nawet jego powstaniem jest czymś bardzo dziwnym. Być może duchowni wypowiadający się o tym filmie są jasnowidzami i z gwiazd wyczytują jego treść, sposób realizacji i postacie. Być może zamiast Pani Dody rolę w tym filmie powinna zagrać jakaś zasłużona siostra z wybranego przez Ojca Świętego zakonu. Zaskakujące jest również zdziwienie, że młodzież pragnie się ubierać i mówić jak Pani Doda. Duchowni nie myślą chyba, by młodzież w sposobie ubierania naśladowała księży i zakonnice oraz mówiła ich językiem. Wystarczy by młodzi wielbili Pana i nie zaniechali modlitwy. Jeśli ktoś uważa, że Pani Doda zagraża kościołowi, to tym samym stawia kościół w roli ofiary, która jest przegrana w konkurowaniu z jej ideologią. Módlmy się zatem, za pomyślność naszego kraju i rozum dla jego mieszkańców.

Post Wysłany: Wtorek, 29 Kwiecień 2008, 19:42 
Awatar użytkownika

Dziękuje Ci Wielebny Ojcze Apostole. Wprowadziłeś spokój do mej duszy. Będę się modlić za pomyślność naszego kraju i pokój dla całego świata.

Post Wysłany: Wtorek, 29 Kwiecień 2008, 19:52 
Awatar użytkownika

Wielebny Ojcze Apostole. Wydaje mi się że Pani Dorota Robaczewska jest lepszym wzorem do naśladowania niż Ojciec Prałat Jankowki, który na oczach milionów telewidzów na pytanie dziennikarzy co mu chcą pokazać, odpowiedział że F I U T A. Albo prezes fundacji Ojca Prałata Jankowskiego też nie jest przykładem dla młodzieży ani dla nikogo. Jego słowa typu Wyp...aj bo cię zabije, nie płacenie za usługi i czynsze, sprawy sądowe które przegrywa i nic z tego sobie nie robi. Czy to Wielebny Ojcze Apostole są przykłady do naśladowania. Moje serce krwawi a łzy płyną strugami pozostawiając białe ślady zaschniętej soli na podłodze z desek. Przyłączam się do modlitwy za rozum dla tego uciemiężonego głupotą i chamstwem narodu.

Post Wysłany: Wtorek, 29 Kwiecień 2008, 19:55 
Awatar użytkownika

Mądrze synu prawisz. Jak widać szatan wielką moc posiada i zagościł w sercach duchowieństwa przepędzając z niego światło. Tak więc wzywam wszystkich czytających to forum do wielkiej wspólnej modlitwy o ocalenie tego zagubionego narodu i sprowadzenie go na drogę odnowy moralnej, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 2 Grudzień 2013, 19:41 

Nikt nie walczy lepiej z kościołem niż sam kościół ze sobą za pomocą niezliczonych zastępów księży pedofilów!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość