Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nie mamy własnego święa pielgrzymującego.
 Post Wysłany: Czwartek, 5 Czerwiec 2008, 15:23 
Awatar użytkownika

:01: Drogi i wielebny Ojcze Apostole. :01: Jestem przedstawicielką najstarszego zawodu świata i jestem zawiedziona. :01: Obserwuje przez okno, jak do Najświętszej Panienki zmierzają pielgrzymi z przedstawicielami różnych zawodów. :01: Ostatnio widziałam pielgrzymujących pracowników z TPSA idących z orkiestrą do Najświętszej Panienki. Wysłuchałam mszy świętej, mimo iż mieszkam dwa kilometry od klasztoru i miałam zamknięte okna. :01: Nagłośnienie mają imponujące. :01: Całe miasto bierze udział we mszach świętych na okoliczności zjazdów różnych zawodów. :01: Czy według Wielebnego Ojca jest to sprawiedliwe, by setki tysięcy polskich kobiet ciężko pracujących, oddających siebie by innym było wspaniale nie miały swojego zjazdu? :01: Czy Wielebny Ojciec może na ten problem coś zaradzić. :01: Jesteśmy zawodowo zawsze zwarte i gotowe, mimo złych dni zawsze robimy dobrze wszystkim potrzebującym. :01: Według mnie, to wielka niesprawiedliwość. :01:
:01: Proszę o pociechę duchową, w bolesnej męce umiłowana - Doris :01:

Temat postu: Re: Nie mamy własnego święa pielgrzymującego.
 Post Wysłany: Czwartek, 12 Czerwiec 2008, 20:03 
Awatar użytkownika

Droga dobra kobieto. Mogę cię tak nazywać, albowiem niesiesz pocieszenie wszystkim potrzebującym ukojenia i miłości. Jak widzisz twa dobroć jest odrzucona przez ogół, lecz pamiętaj, że prawdziwa wiara nigdy ci nie opuści a co za nią idzie prawdziwi twoi przyjaciele duchowi zawsze twe działania na rzecz niesienia ludziom pomocy wspierać cię będą. Tak więc nie przejmuj się zbiorowymi, histerycznymi uniesieniami tłumu, ale oddaj się pod mą opiekę. Nie przejmuj się jarmarcznym bełkotem tłumu, a skieruj swe myśli ku Stwórcy a odnajdziesz spokój duszy i zadowolenie, amen.

Post Wysłany: Sobota, 21 Czerwiec 2008, 15:39 
Awatar użytkownika

Dziękuje ci Wielebny Ojcze w imieniu kobiet niosących pocieszenie potrzebującym w każdej sytuacji. Jesteśmy ci wdzięczne za docenienie naszego zaangażowania w czynieniu dobra. Ja i moje koleżanki z pracy zawierzamy się tobie Wielebny Ojcze Apostole. Będziemy nieść wieści o twej dobroci do wszystkich kobiet i mężczyzn niosących ludziom pocieszenie. Niech łaski Pana spłyną na ciebie za twą dobroć, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 2 Grudzień 2013, 19:53 

Szkoda , że święte zakonnice nie robią nic pożytecznego. Duchowieństwo namawia do rodzenia dzieci a zakonnice są w tym względzie całkowicie bezużyteczne. Zamiast rodzić dzieci zabawiają się same ze sobą. Czy to jest normalne? A księża to samo, zamiast je zapładniać to się biorą za dzieci zboczeńcy niewyżyci.
Alleluja i do przodu!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość