Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Oglądałem telewizję.
 Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 22:25 

Uczyniłem grzech wielki przeciwko swemu duchowi i pogardziłem swym umysłem oglądając nałogowo program "Szymon Majewski Show". Co teraz mam uczynić na odkupienie grzechu. Mój duchowny wyznał, iż to prawie grzech śmiertelny i bym na tacę dawał po trzykroć dziennie przez okres równy wchłaniania grzechu z telewizyjnego ekranu. Jekem winny jest, take żałuje za to.

Temat postu: Re: Oglądałem telewizję.
 Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 22:46 

Synu, nie grzeszyłeś oglądając program "Szymon Majewski Show" lecz tylko narażony byłeś na kuszenie szatana, a to różnica. Ważne jest czy uległeś złej mocy szatana. Jeśli nie to nic się nie stało. Szatana zadaniem jest kusić, człeka - bronić się i nie ulegać. To była ciężka próba której moim skromnym zdaniem nie uległeś. Chwała ci za to i radość Pana Niebieskiego tym większa, że nie uległeś choć byłeś kuszony i do tego okazałeś skruchę. Większa tym wiara, boś wykazał się siłą woli. Gdybyś nie patrzył w telewizyjny ekran, to byś się nie miał czemu opierać. Pan wystawił cię na próbę, którą przeszedłeś zwycięsko. Chwała Panu za ocalenie twej duszy, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 22:48 

Dziękuje ci Ojcze Apostole za tą duchową pociechę i wyjaśnienie mojego grzechu, który się nim nie okazał.
Nie przypuszczałem, że Pan w niebie poddaje nas takim próbom. Serdeczne Bóg zapłać.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 22:51 

I tu grzech popełniłeś, albowiem każesz Bogu płacić za to co sam jesteś innym winien. Tak więc pamiętaj, by Pana Niebieskiego w to nie mieszać, a rachunki swe samemu tu i teraz regulować. Ja podziękowania nie oczekuje, ale mieszanie w to Ojca w niebie to grzech wielki, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 22:53 

Ach przepraszam Ojca Niebieskiego i ciebie Apostole za nieuwagę mą nieświadomą. Za te grzechy biczować się będę kablem od starego żelazka przez dzisiejszą noc. W męce umiłowany, Amazonek.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 22:58 

Amazonku nieświadomy, co słowo napiszesz to Pana w niebie ranisz. Jeśli Pana w niebie za Ojca wszystkiego co żyje uważasz, to nie każ mu patrzyć na swą mękę, bo żaden rodzić nie chciałby patrzeć na cierpienie dziecka swego. Tak więc uwolnij się od tych grzesznych myśli i nie służ już więcej szatanowi. Lepiej uczyń coś dobrego nie koniecznie dzisiejszej nocy, odłóż to nazajutrz. Pomóż biednemu, nakarm go i odziej, to niech będzie twoją pokutą, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 23:00 

Głupi ze mnie człek Ojcze Apostole. Nie przypuszczałem, że to co czyniłem na co dzień było grzechem. Teraz pod wpływem Ojca Apostoła wstąpię na właściwą drogę, alleluja i do przodu. Uczynię to coś mi Ojcze wyznał, amen.

Post Wysłany: Piątek, 21 Marzec 2008, 02:05 

ja na taki grzech jestem narażona dwa razy w tygodniu bo jeszcze oglądam Kobę Wojewódzkiego

Post Wysłany: Poniedziałek, 2 Grudzień 2013, 18:01 

Dzięki modlitwą Wielebnego Ojca belzebub Szymon Majewski zniknął z programu i nawrócił się co widać w reklamie, gdzie założył szaty mnicha. Może w ten sposób odpokutuje swoje grzechy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość