Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Moje nieszczęścia.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: zapłaciłem mandat i policjant powiedział że grzes
 Post Wysłany: Sobota, 15 Marzec 2008, 03:01 

Dzisiaj miałem pecha, nie dość że mnie złapał policjant za przekroczenie prędkości, to jeszcze mnie chciał zakuć w kajdany i dostarczyć do sądu. Powiedział że popełniam grzech z którego mam się wyspowiadać. W samochodzie mam święte relikwie a mimo to złapał mnie na radar. Co prawda jechałem w terenie zabudowanym 170 km/godzinę, ale droga była dobra, tylko deszcz trochę padał. Czy to prawda, że mimo zapłacenia mandatu mam się z tego spowiadać? Czy to aby na pewno jest grzech?

Temat postu: Re: zapłaciłem mandat i policjant powiedział że grzes
 Post Wysłany: Środa, 19 Marzec 2008, 01:15 

A i owszem synu, grzech to tym większy im większa jest prędkość i zagrożenie. To typowy przykład w którym szatan wchodzi w ciało i kusi nieświadomego człowieka. Nieświadomy człowiek jedzie prędkość a szatan rozgląda się na boki by swą mocą zepchnąć samochód na niewinną staruszkę czy matkę z malutkim dzieckiem w wózku. Jeśli zatem jest kuszenie a dalej uleganie mu, to jest to grzechem, bez wątpienia. Tak więc przyjmij tę pokutę wraz z mandatem na ocalenie duszy swej, amen.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Moje nieszczęścia.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość