Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Moje nieszczęścia.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pomocy dla Szczecina!
 Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 06:50 
Awatar użytkownika

Drogi Ojcze Apostole, Ojcze Pustelniku i wszyscy czytacze tego forum.
Pochodzę z miasta Szczecin i mamy tu wielki problem. Na szczęście mam laptopa i mogę o tym nieszczęściu powiadomić wszystkich. Otóż przechodząc do rzeczy, proszę o wstawiennictwo i wspólną modlitwę za usunięcie przyczyny braku prądu w Szczecinie. Proszę o szybką interwencje :z! :z! :z!

Temat postu: Re: Pomocy dla Szczecina!
 Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 06:55 
Awatar użytkownika

Tu Dyżurny Ojciec Pustelnik. Znam sprawę i próbuje się skontaktować z Wielebnym Ojcem Apostołem, by poczynić właściwe kroki umożliwiające usunięcie awarii prądu w Szczecinie i okolicach. Tymczasem ja z wiernymi internautami przystępujemy do modlitwy na rzecz włączenia prądu. Drogi internauto, jeżeli czytasz to forum, włącz się czynną modlitwą by pomóc Szczecinowi!

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 06:56 
Awatar użytkownika

Dziękuje Wielebny Ojcze Pustelniku za te słowa otuchy. Będę się modlił za szybki kontakt z Wielebnym Ojcem Apostołem, by ten modlitwą skutecznie wstawił się u Pana Niebieskiego za naszą sprawą.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 07:04 
Awatar użytkownika

Ojcze Wielebny, pamiętajmy o złej pogodzie która była przyczyną tego nieszczęścia i zerwania przewodów , módlmy się za ładną pogodę dla okolic Szczecina . P O M O C Y :z! :z! :z!

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 07:08 
Awatar użytkownika

Jeszcze nie mogę się połączyć z Wielebnym Ojcem Apostołem, ale wraz z wiernymi modlimy się za wypędzenie szatana z zagrożonego rejonu Szczecina. Mam dobre wieści, szatan pod wpływem naszej modlitwy wycofuje się ze Szczecina. Otrzymuje telefony, że śnieg przestaje padać. Pan w niebie nas wysłuchał.
Nawołuje do intensyfikacji modlitwy nawołującej do wypędzenia szatana i jego hord zniszczenia a mieszkańców Szczecina wzywam do życia w czystości, by w przyszłości uniknąć takich plag.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 07:12 
Awatar użytkownika

Dziękuje o Wielebny Ojcze za interwencje i również przyłączam się do modlitwy nawołującej do włączenia do ratowania ziemi szczecińskiej Wielebnego Ojca Apostoła. Mama nadzieje , że Wielebny Ojciec Apostoł szybko się przyłączy do modlitwy z nami i w ten sposób szatan zostanie unicestwiony. Słowa te piszę między modlitwą , klęcząc przed obliczem komputera przy klawiaturze.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 07:18 
Awatar użytkownika

POMOCY Wielebny Ojcze! Wszędzie korki i głodni ludzie , telefony nie działają , ja również modlę się przed laptopem za ustąpienie szatańskich plag. Ze szkół wypędzają uczniów. Co będzie z lekcjami religii?
O Wielebny Ojcze , ratuj !!!

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 07:22 
Awatar użytkownika

Nadziei synu, bądź silnej wiary, szatan nie ustąpi od razu, albowiem wśród Szczecinian jest wielu, którzy go w sercu mają i nie pozwalają mu się wycofać. Cała nadzieja w modlitwie Wielebnego Ojca Apostoła.
Módlmy się do Pana w niebie za ustąpienie plag tych, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 07:24 
Awatar użytkownika

Dziękuje Ojcze Pustelniku i czekam pogrążony w modlitwie na wypędzenie szatana.
Zadzwonię jeszcze do znajomych , by modlili się wraz z nami , to zwiększy moc i przyspieszy przepędzenie diabelskich mocy.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 07:28 
Awatar użytkownika

Drodzy internauci. Dostałem wiadomość od Wielebnego Ojca Apostoła, że ten właśnie dowiedział się o nieszczęściu Szczecinian i jedzie PKS`em do zagrożonego rejonu. Jest z nim trzech egzorcystów. Tak więc wkrótce sytuacja będzie się poprawiać.
Nie popadajmy jednak w zbyt duży optymizm i nie ustępujmy w modlitwie, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 07:31 

halo, halo. nie wiem czy ta wiadomość dotarła do forum, ponieważ nie mam prądu i nie mogę włączyć komputera. Biorę udział w forum siłą woli i gorącą modlitwą. trochę mojjjjee my ś li iii gin . /^$%#(_ #$^%(&(&% . .... . ++

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 07:38 
Awatar użytkownika

Właśnie rozmawiałem z Wielebnym Ojcem Apostołem i jest problem z dotarciem Wielebnego na miejsce. Na zaśnieżonych drogach korki i PKS z Wielebnym utknął. Ale wielebny już zna sprawę i nie poprzestaje się modlić w PKS`ie.
Dziękuje również tym, którzy nie mają prądu i nie mogą korzystać z komputera ale wspierają nas telepatycznie.
Opuszczam forum by udać się na miejsce kataklizmu by modlitwą wspierać wiernych i wraz z nimi przepędzić szatańskie hordy, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 12:23 
Awatar użytkownika

Informuje wszystkich, ze Wielebny Ojciec Apostoł jest już z nami.
Wszyscy wraz z nim modlimy się gorąco, lecz szatan nie chcę łatwo ustąpić.
Pomóżcie w modlitwie i bądźmy dobrej myśli, alleluja i do przodu!

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 12:28 
Awatar użytkownika

Od dłuższego czasu modlimy się wraz z coraz większą grupą mieszkańców. Szatan nie ustępuje, walka jest zażarta o każdy metr szczecińskiej ziemi. Egzorcyści nie próżnują, dołączcie się wszyscy, albowiem grzech w tej ziemi jest mocno zakorzeniony a przez to walka z szatanem ciężka. Zjednoczmy się w miłości do Pana Niebieskiego i prośmy go o ratunek dla zbłąkanych dusz szczecińskich, które nieszczęście to na ziemię sprowadziły. Niech to przestrogą będzie dla innych polskich miast i wsi, by ludzie w nich nie grzeszyli i takowych nieszczęść swym bliskim nie sprowadzali, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 12:32 
Awatar użytkownika

Módlmy się zatem o odkupienie win szczecińskich grzeszników.
Niech Pan Niebieski sprawi, by szatan opuścił ten północno-zachodni zakątek naszego pięknego kraju, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 18:00 
Awatar użytkownika

Wielebny Ojcze Apostole oraz Drogi Ojcze Pustelniku. Jestem wdzięczny za modlitwę i łaskę dzięki której ziemia szczecińska zostaje oczyszczona z szatańskiej mocy, ale jeszcze nie wszędzie. My z rodziną modlimy się by Wielebni Ojcowie nie poprzestawali się modlić za wypędzenie szatana, ponieważ w dużej części Szczecina hordy belzebuba są jego zarządcami. Wielebni Ojcowie, trwamy z wami w modlitwie, błagamy o wsparcie duchowe.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 18:00 
Awatar użytkownika

Trwajmy w modlitwie, światło zapala się i gaśnie, to sprawka iście szatańska.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 18:04 
Awatar użytkownika

Wierne owce, trwajcie w modlitwie, jestem z wami, alleluja i do przodu!

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 18:08 
Awatar użytkownika

Dziękuje Wielebny Ojcze Apostole za wsparcie, potwierdzamy swój udział w modlitwie.
Nie rozpisuje się więcej, lecz przyklękam przed obliczem Pana Niebieskiego i pogrążam się wraz z rodziną w modlitwie, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 8 Kwiecień 2008, 21:34 
Awatar użytkownika

Szczecin odzyskuje formę. Dzięki modlitwą Wielebnego Ojca Apostoła oraz jego pomocników, Ojca Pustelnika, egzorcystów i wszystkich wspomagających w modlitwie, szatan został wypędzony. Służby miejskie mogą działać bezpiecznie nienarażone na dywersję szatańskich hord. Miasto budzi się do nowego życia, i wszystko to zawdzięczamy Wielebnemu Ojcu Apostołowi. Chwała mu za to. Módlmy się za Wielebnego Ojca, by w przyszłości mógł nas bronić przed szatańskimi występkami. Alleluja, Alleluja, Alleluja !

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Moje nieszczęścia.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość