Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Moje nieszczęścia.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Podziękowania dla Wielebnego Ojca
 Post Wysłany: Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:13 
Awatar użytkownika

Świętobliwy i Wielebny Ojcze Apostole, wraz ze swoją skromną liczącą szesnaście osób rodziną, pragnę ci podziękować za ocalenie Szczecina przed zagładą. Wszystko wraca do normy, szatan opuścił miasto. Już przez rozchylone niebo widać boski promyk, który skierowałeś do nas. Bądź błogosławiony Wielebny Ojcze Apostole, amen. :05:

Temat postu: Re: Podziękowania dla Wielebnego Ojca
 Post Wysłany: Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:16 
Awatar użytkownika

Ja również w imieniu siostrzyczek i swoim chciałam podziękować Wielebnemu Ojcu za rozprawienie się ze złem i przepędzenie go na biegun północny, gdzie zamarznie na wieki i nie ukaże swego piekielnego oblicza, aż do rozmrożenia bieguna, amen. Bądź pozdrowiony Wielebny Ojcze Apostole wraz ze swymi wiernymi. Alleluja, alleluja.

Post Wysłany: Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:25 
Awatar użytkownika

Módlmy się wszyscy za Wielebnego Ojca Apostoła który jest zbawicielem i ocalicielem miasta Szczecin. Oby Pan w niebie był dla niego łaskawy i dał mu siły na kolejne sparingi z szatańskimi hordami. Niech łaska pańska płynie na niego po wsze czasy.

Post Wysłany: Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:30 
Awatar użytkownika

Dziękuje w imieniu szczecinian za troskę o nasze miasto i za wysiłek, który Wielebny Ojciec włożył w ratowanie miasta. Niech Pan Niebieski ma cie w swojej opiece, amen.

Post Wysłany: Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:36 
Awatar użytkownika

Ja w imieniu matek zamieszkujących Szczecin, pragnę zjednać się z wszystkimi modlącymi się o odzyskanie mocy przez Wielebnego Ojca Apostoła. Wala z szatanem była dług i wyczerpująca. Na szczęście Wielebny Ojciec Apostoł pokonał szatana wraz ze swymi wiernymi za pomocą światła i miłości. Panie Niebieski, przywróć moc Wielebnemu, amen.

Post Wysłany: Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:42 
Awatar użytkownika

Tak sobie czytam to forum i jestem pełen podziwu dla Wielebnego Ojca Apostoła. Skąd bierze tyle siły, by samodzielnie zorganizować ludzi do walki z wydawałoby się, niezwyciężonym szatanem. Chwała mu za to, modlę się z innymi za Wielebnego Ojca.

Post Wysłany: Środa, 9 Kwiecień 2008, 21:12 
Awatar użytkownika

Modlę sie za Ojca Apostoła bo nie wszędzie szatan został wypędzony. Niech Wielebny zbiera siły by przepędzać diabła z okolic Szczecina. Wygląda na to, że diabła Wielebny wypędził ze Szczecina na jego obrzeża. Może tym diabłem jest jakiś Niemiec, bo plaga i awarie prądu są tylko obok Szczecina ,ale na terenie Polski.

Post Wysłany: Środa, 9 Kwiecień 2008, 21:17 
Awatar użytkownika

ja tesz mam prond z agregatu ale matka mnie niekazala wlonczac komputera . niech wielebny cos wymodli dla pradu co by byl i nie tszeba wlonczac agregatu bo zjada benzynke.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Strona główna » Ciężar życia doczesnego » Moje nieszczęścia.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości