www.rozmowy.jpn.pl
https://rozmowy.jpn.pl/

Podziękowania dla Wielebnego Ojca
https://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=13&t=63
Strona 1 z 1

Autor:  Fredek [ Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:13 ]
Temat postu:  Podziękowania dla Wielebnego Ojca

Świętobliwy i Wielebny Ojcze Apostole, wraz ze swoją skromną liczącą szesnaście osób rodziną, pragnę ci podziękować za ocalenie Szczecina przed zagładą. Wszystko wraca do normy, szatan opuścił miasto. Już przez rozchylone niebo widać boski promyk, który skierowałeś do nas. Bądź błogosławiony Wielebny Ojcze Apostole, amen. :05:

Autor:  Siostra Herubina [ Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:16 ]
Temat postu:  Re: Podziękowania dla Wielebnego Ojca

Ja również w imieniu siostrzyczek i swoim chciałam podziękować Wielebnemu Ojcu za rozprawienie się ze złem i przepędzenie go na biegun północny, gdzie zamarznie na wieki i nie ukaże swego piekielnego oblicza, aż do rozmrożenia bieguna, amen. Bądź pozdrowiony Wielebny Ojcze Apostole wraz ze swymi wiernymi. Alleluja, alleluja.

Autor:  Manfred [ Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:25 ]
Temat postu:  Re: Podziękowania dla Wielebnego Ojca

Módlmy się wszyscy za Wielebnego Ojca Apostoła który jest zbawicielem i ocalicielem miasta Szczecin. Oby Pan w niebie był dla niego łaskawy i dał mu siły na kolejne sparingi z szatańskimi hordami. Niech łaska pańska płynie na niego po wsze czasy.

Autor:  Hacybut [ Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:30 ]
Temat postu:  Re: Podziękowania dla Wielebnego Ojca

Dziękuje w imieniu szczecinian za troskę o nasze miasto i za wysiłek, który Wielebny Ojciec włożył w ratowanie miasta. Niech Pan Niebieski ma cie w swojej opiece, amen.

Autor:  Kicia [ Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:36 ]
Temat postu:  Re: Podziękowania dla Wielebnego Ojca

Ja w imieniu matek zamieszkujących Szczecin, pragnę zjednać się z wszystkimi modlącymi się o odzyskanie mocy przez Wielebnego Ojca Apostoła. Wala z szatanem była dług i wyczerpująca. Na szczęście Wielebny Ojciec Apostoł pokonał szatana wraz ze swymi wiernymi za pomocą światła i miłości. Panie Niebieski, przywróć moc Wielebnemu, amen.

Autor:  Artek[:-) [ Środa, 9 Kwiecień 2008, 17:42 ]
Temat postu:  Re: Podziękowania dla Wielebnego Ojca

Tak sobie czytam to forum i jestem pełen podziwu dla Wielebnego Ojca Apostoła. Skąd bierze tyle siły, by samodzielnie zorganizować ludzi do walki z wydawałoby się, niezwyciężonym szatanem. Chwała mu za to, modlę się z innymi za Wielebnego Ojca.

Autor:  Wanda B. [ Środa, 9 Kwiecień 2008, 21:12 ]
Temat postu:  Re: Podziękowania dla Wielebnego Ojca

Modlę sie za Ojca Apostoła bo nie wszędzie szatan został wypędzony. Niech Wielebny zbiera siły by przepędzać diabła z okolic Szczecina. Wygląda na to, że diabła Wielebny wypędził ze Szczecina na jego obrzeża. Może tym diabłem jest jakiś Niemiec, bo plaga i awarie prądu są tylko obok Szczecina ,ale na terenie Polski.

Autor:  Anatol [ Środa, 9 Kwiecień 2008, 21:17 ]
Temat postu:  Re: Podziękowania dla Wielebnego Ojca

ja tesz mam prond z agregatu ale matka mnie niekazala wlonczac komputera . niech wielebny cos wymodli dla pradu co by byl i nie tszeba wlonczac agregatu bo zjada benzynke.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/