www.rozmowy.jpn.pl
https://rozmowy.jpn.pl/

Za mało programów religijnych
https://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=16&t=15
Strona 1 z 1

Autor:  Mietek [ Czwartek, 21 Luty 2008, 12:35 ]
Temat postu:  Za mało programów religijnych

Raczej mało oglądam telewizje bo powodem jest to, że za mało programów religijnych w niej. Nie ma porad o życiu w czystości i o tym, co będzie z nami kiedy będziemy grzeszyć. Telewizja nie spełnia swej roli i mało ją oglądam, tylko w niej zło i przemoc, masowe mordy i gwałty i zbrodnie i samo, samo zło.

Autor:  Apostol [ Czwartek, 21 Luty 2008, 21:16 ]
Temat postu:  Re: Za mało programów religijnych

Zły program w telewizji - nic na to nie zaradzimy w sposób bezpośredni, albowiem nie w naszych rękach nadzorowanie programów płynących z nadajników do naszych głów za pośrednictwem naszych oczu i uszu. Jeno nam pozostała modlitwa do Pana Niebieskiego i Wszystkich Świętych w niebie by za naszą sprawą się wstawili. Tak więc przyklęknij rankiem, dzionkiem i wieczorem w skupieniu i zmawiaj zdrowaśki za odmienienie tego stanu i módl się by w telewizorni ludzie odpowiedni decydowali o programie i czynili to, co im Pan w niebie nakazuje, amen.

Autor:  Mietek [ Czwartek, 21 Luty 2008, 21:20 ]
Temat postu:  Re: Za mało programów religijnych

Ach, dziękuje za dobre rady ojcze Apostole, zaraz do modlitwy przyklęknę i modlić się będę, aż skutek odniosę, a i ze mną niech wszyscy się modlą za wstawiennictwo Pana Niebieskiego w tej sprawie. Dziękuje o Święty Apostole za te porady żywcem z nieba przekazane.Chwała Panu za internet :z! :!: :!:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/