Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Życie wolne od grzechu.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy robienie zakupów w niedziele to grzech?
 Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 11:34 

Chciałem pokornie zapytać, czy idąc do hipermarketu w niedziele popełniam grzech? I czy jest to grzech który zamyka mi drogę do nieba?

Temat postu: Re: Czy robienie zakupów w niedziele to grzech?
 Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 11:40 

Grzeszny Marku, oczywiście że popełniasz grzech, albowiem w ten sposób zmuszasz ludzi do pracy w owy dzionek jakim jest dzień odpoczynku czyli niedziela. Twój grzech polega na przymuszaniu pracodawcy do grzechu polegającego na wymuszaniu pracy w niedziele. Tak więc twój grzech jest wielki, ponieważ pociąga za sobą pokusę zysku dla właścicieli sklepów. W ten sposób stajesz się narzędziem w rękach szatana. Przez takie zbłąkane owce jak ty, świat zmierza w piekielną otchłań lucyfera. Nawróć się grzeszniku, amen.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 11:42 

Dziękuje drogi Apostole za tą wyczerpującą odpowiedź, ale pokornie proszę jeszcze o odpowiedź na drugą część mojego zapytania, czy zatem mam jeszcze szanse na przejście przez rajskie wrota?

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 11:47 

Bracie Marku. Jeśli natychmiast zawrócisz ze ścieżki zła i nie wkroczysz na autostradę ognia zmierzającą do piekieł, to masz szansę na zbawienie i wybaczenie Pana Naszego. Musisz więc zaniechać natychmiast tych zbrodniczych praktyk i ukorzyć się przed Panem. Nawołuj więc grzeszników wstępujących do hipermarketów w niedzielny dzionek, by zawrócili z drogi do czarnej czeluści. Kiedy to czynić będziesz, twoja dusza radość uzyska oraz miłościwe spojrzenie Ojca Niebieskiego amen.

Post Wysłany: Wtorek, 19 Luty 2008, 11:51 

Dziękuje pokornie raz jeszcze drogi Apostole. Obiecuję ci przed Ojcem Niebieskim że będę stosował się do twoich cennych porad i już zabieram się z żoną i dziećmi do wykonania transparentu informującego o grzechu o którym raczyłeś ze mną rozmawiać. Tak że i moja rodzina wraz ze mną owy grzech popełniała, tak więc i ze mną odkupi swe winy na chwałę Pana. Jeszcze raz dziękuje drogi Apostole ze twe poświęcenie grzesznej czarnej owcy swojego cennego czasu, amen.

Post Wysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 02:11 

Według mnie, hipermarkety powinny być zamykane już w piątek przed zmierzchem i być otwierane w poniedziałek. Są wśród nas bracia starszej religii, Żydzi. Nie dość że nie mogą pracować od popołudnia piątkowego to jeszcze muszą patrzeć jak inni żyją w grzechu. Zamknijmy hipermarkety na trzy dni, to Bóg w niebie będzie się cieszył jeszcze bardziej. Zobaczmy jeszcze co z innymi mniejszościami religijnymi, może wszystkie dni będą wolne, bo jak będzie ktoś pracował w święta, to Bóg się pogniewa i ześle na Polskę jakąś zarazę.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Życie wolne od grzechu.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość