www.rozmowy.jpn.pl
https://rozmowy.jpn.pl/

Śmierć w łonie
https://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=21&t=68
Strona 1 z 1

Autor:  Albert [ Sobota, 21 Czerwiec 2008, 15:54 ]
Temat postu:  Śmierć w łonie

Jestem zbulwersowany tym, że w programie nadawanym przez TVP 2 z udziałem znanego dziennikarza T.Lisa ludzie tam zgromadzeni, niczym małpy w zoo przyklaskiwali ludziom chcącym nieść śmierć dla bezbronnego dziecka w łonie dziecka. Jedyną pociechą były dla mnie słowa zaproszonego do programu księdza, który słusznie zwrócił uwagę na to, ze nie można zabijać dziewczynki w łonie matki u której wykształciła się już łechtaczka. Tylko kapłan jako jedyny zwrócił na to uwagę. To jest postawa godna pochwały i naśladowania. Od razu było widać, że kapłan był natchniony. Proszę Wielebnego Ojca by modlił się wraz ze mną za ludzi o podobnej wrażliwości, potrafiących sprzeciwić się cywilizacji śmierci.

Autor:  Apostoł [ Sobota, 21 Czerwiec 2008, 16:02 ]
Temat postu:  Re: Śmierć w łonie

Słusznie prawisz Albercie. Widzę, że i ty natchniony duchem jesteś i wrażliwy na męki ludzkie. Słusznie tu zauważyłeś za słowami księdza biegnącymi do ciebie za pośrednictwem TVP2 z domowego telewizora. Uwaga jest ta bardzo cenna, albowiem o ważny narząd tu chodzi. Gdyby był wykształcony mózg lub serce, to nic takiego, ale łechtaczka! Zaprawdę powiadam ci, kto na łechtaczkę nawet nieukształtowaną w łonie matki a tym bardziej dziecka porywa się, temu biada na wsze czasy. Takiego grzesznika diabły w piekle jęzorami ognia smagać będą. Modlić się za tego kaznodzieję będę jak i za ciebie Albercie, amen.

Autor:  Albert [ Sobota, 21 Czerwiec 2008, 16:20 ]
Temat postu:  Re: Śmierć w łonie dziecka

Dziękuje Wielebny Ojcze za pocieszenie którym mnie obdarowałeś. Natchniony twoim słowem wraz z moją żoną i siedmiorgiem dzieci oraz teściem i teściową do modlitwy przystępujemy. Niech Pan Niebieski obdaruje cię zdrowiem i pomyślnością, obyś głodu nigdy nie zaznał, amen.

Autor:  ojciec [ Środa, 1 Wrzesień 2010, 01:26 ]
Temat postu:  Re: Śmierć w łonie

A co wielebny na podobną sytuację, tylko ze z chłopcem? Czy w takim przypadku ważny jest napletek?

Autor:  Franciszek [ Sobota, 1 Grudzień 2012, 22:41 ]
Temat postu:  Re: Śmierć w łonie

Wielebny Ojcze, czy in vitro to aborcja czy też metoda, która może spowodować poczęcie konia, osła czy psa w łonie matki? Zdania obrońców życia na ten temat są podzielone i sam nie wiem czym jest to in vitro. W naturze wiele kobiet rodzi osły bez tej metody, czy to za wolą Pana w niebie?

Autor:  SAMANTA [ Niedziela, 2 Grudzień 2012, 00:12 ]
Temat postu:  Re: Śmierć w łonie

Czy dziecko w łonie matki zabite metodą in vitro trafi do raju?

Autor:  kamila [ Niedziela, 2 Grudzień 2012, 18:00 ]
Temat postu:  Re: Śmierć w łonie

Moją znajomą chłop zostawił dla innej i była tak wyposzczona , że współżyła z bykiem na wsi u swojego dziadka. Wielebny Ojcze , czy istnieje ryzyko , że poczęte dziecie będzie dzieciem szatańskim, no bo byk ma rogi , ogon i kopyta , więc poczęte dziecie może okazać sie diabłem . Czy jak ją byk przeleciał to jest to in vitro? Bo urodzi się diabeł z rogami kopytami i ogonem a nie koń czy pies bo koń ma kopyta i ogon ale nie ma rogów. A pies to ma tylko ogon z diabelskich części . I Wielebny Ojcze aborcja jest zabroniona to czy matka jak urodzi tego rogato-kopytno-ogoniastego potomka to czy ma go kochać czy ma przebić kołkiem drewnianym jego serce ?

Autor:  Hacybut [ Niedziela, 2 Grudzień 2012, 23:28 ]
Temat postu:  Re: Śmierć w łonie

In vitro to nie jest zabijanie człowieka w łonie a jedynie zabijanie duszy. Metoda in vitro powoduje zapłodnienie jajeczka bez sprowadzania duszy. Człowiek który urodzi się jest pozbawiony duszy, to jest tylko cielesna powłoka podobna do robota albo komputera, pozbawiona uczuć. In vitro zabija duszę a ciało pozostawia szatanowi. Taki człowiek może mieć stopy podobne do kopyt a na głowie wypukłe guzy z których w przyszłości mogą wyrosnąć rogi. Kobieta która poddała się in vitro nosi w sobie szatana i lepiej ją omijać z daleka by nie dopuścić do silnego oddziaływania złych mocy i kuszenia. Kto poddaje się metodzie in vitro sprowadza na świat szatańskie zastępy, amen.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/