www.rozmowy.jpn.pl
https://rozmowy.jpn.pl/

Co będę robił w raju?
https://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=22&t=12
Strona 1 z 1

Autor:  Makowicz [ Czwartek, 21 Luty 2008, 00:47 ]
Temat postu:  Co będę robił w raju?

Czy gdybym trafił do raju a tu na ziemi lubiłem kiełbasę krakowską i zażeram się również bigosem. Nie wzgardzę również big-mackiem czy takimi napojami jak pepsi cola albo coca cola albo fanta a i jeść lubię dużo fajnych rzeczy takich jak kaszanka, kiełbasa śląska, cielęcina, szynka konserwowa, sos setchuański, karp w galarecie, pizza, bułka z masłem, czekolada, golonko, ser żółty, papryka, jabłka, kartofle jednym słowem wszystko lubię, to czy tam w raju będzie dużo jedzenia, bo nie wiem czy jako duch tam będę mógł jeść i czy jedzenia nie zabraknie? Bo jak tam nie ma jedzenia to co to za raj?

Autor:  Pustelnik [ Niedziela, 24 Luty 2008, 02:41 ]
Temat postu:  Re: Co będę robił w raju?

Co do żywienia się w raju to muszę przyznać, że nigdy o tym nie słyszałem. Nikt stamtąd według mojej wiedzy nie powrócił na ziemie, więc nikt o tym nie powiedział. W moim przekonaniu zamiast kiełbasy i innych smakołyków będziesz się synu upajać boskim światłem oraz śpiewem aniołów. Oczy twe zaspakajane będą widokami jakich na ziemi nie raczyłeś się nigdy. Twoje troski wraz ze zmianą stanu cielesnego na duchowy ulegną przemianie. Pewnie twoje łaknienie potraw zastąpione będzie chęcią patrzenia na boską światłość. Nie obawiaj się i żyj w cnocie, by twe uczynki do raju bram cię zaprowadziły a nagroda tam na ciebie czekać będzie wielka, amen.

Autor:  Makowicz [ Niedziela, 24 Luty 2008, 22:00 ]
Temat postu:  Re: Co będę robił w raju?

No to niby nie bede mógł jesć kiełbasy i innych fajnych potraw? To co mam jesć światło i łykać śpiew anielski? To po co robić dobre uczynki jak tam nie ma kiełbasy. Żeby chociaż można był o zjeść pizze albo bigmaca z frytkami. Myślałem ze tam jest mcDonald albo chociaż burger king.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/