www.rozmowy.jpn.pl
https://rozmowy.jpn.pl/

czy w raju jest sie ciałem czy duchem
https://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=22&t=52
Strona 1 z 1

Autor:  Anastazjan [ Środa, 19 Marzec 2008, 11:40 ]
Temat postu:  czy w raju jest sie ciałem czy duchem

Zastanawiam się drogi Ojcze Apostole czy w gdybym się z moją żoną znalazł w raju, to czy będziemy mieć ciało które jest konieczne do odbywania stosunków płciowych. Na ziemskim padole przyzwyczailiśmy się do tego i ciekaw jestem czy w raju dalej będziemy mogli współżyć?

Autor:  Apostol [ Środa, 19 Marzec 2008, 15:22 ]
Temat postu:  Re: Anastazjan

W raju będziesz synu występował w postaci duchowej i tylko takiej, nie ma tam rozmnażania albowiem nowi mieszkańcy raju są do niego wpuszczani za swe dobre uczynki. Radości więc ze współżycia czerpać nie będziesz, bo i to na nic by było, gdyby o poczęcie nowego nie chodziło. Radość swą czerpać będziesz ze światła boskiego oraz anielskiego śpiewu. Ale przed tobą długa i kręta droga. Musisz czynić dobro i wybaczać bliźnim by do raju dojść i zastać tam otwarte wrota, amen.

Autor:  Albert Einstein [ Piątek, 12 Wrzesień 2008, 23:07 ]
Temat postu:  Re: czy w raju jest sie ciałem czy duchem

Oczywiście że w raju jest się ciałem, no i duchem również. Ciało jest inne niż to na ziemi, ale jest pełniejsze i doskonalsze mimo iż z ziemi go nie widać. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda ciało w raju, musisz do niego wstąpić. Tu nie ma cudów, tylko fizyka. Można nawet przesyłać wiadomości na ziemię w dowolnym języku. Są tu dostępne translatory działające we wszystkich językach istniejących we wszystkich wymiarach nadprzestrzeni.

Autor:  Franciszek [ Sobota, 1 Grudzień 2012, 22:46 ]
Temat postu:  Re: czy w raju jest sie ciałem czy duchem

Wielebny ojcze, czy w raju mogą się znaleźć dzieci poczęte metodą in vitro, pod warunkiem, że nie urodzą się koniem, osłem lub psem? A jeśli in vitro to aborcja, to czy uśmiercone dzieci metodą in vitro będą w raju?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/