Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Wstąpienie do raju. » Życie w raju.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jestem w raju!
 Post Wysłany: Poniedziałek, 16 Czerwiec 2008, 20:56 
Awatar użytkownika

Drogi i Przewielebny Ojcze Apostole. Ja myślę, ze już jestem w raju. Nie wiem co takiego uczyniłem, lecz moje życie jest piękne, albowiem żyje w Polsce, kraju prawym, sprawiedliwym i dostatnim. Nie rozumiem, czego ludzie chcą i co im w tym pięknym kraju przeszkadza, że chcą go zmienić. Dla mnie wszystko jest piękne. Żyje w dostatku, na każdym rogu ulicy z krzyża spogląda na mnie Jezus dodając mi otuchy. Myślę sobie, że to jest piękne, że tylko Jezus wisi na krzyżach ulicznych, a nie ja lub moi bliscy. Dziękuje Panie Niebieski za te łaski, którymi mnie codziennie obdarowujesz, amen.

Temat postu: Re: Jestem w raju!
 Post Wysłany: Poniedziałek, 16 Czerwiec 2008, 23:37 
Awatar użytkownika

Zaprawdę powiadam ci, racje masz i ciesze się, iż zadowolenie czerpiesz z faktu, że w pięknym i bogatym kraju żyjesz. Nie wielu ludzi dostrzega piękno tego kraju. Ja takowym człekiem jestem i jestem wielce rad, że są owce, które to piękno dostrzegają. Mama nadzieje, że piękno naszego kraju przeniesione przez wiernych będzie i rozsiane w całym świecie. A za kilka, może kilkanaście lat, ten urodzaj i miłość zagości w sercach ludzi całego świata. Niech miłość goszcząca w sercach polaków przeniesie się do wszystkich bijących serc naszej planety, a nawet i dalej. Tak nam dopomóż Panie Niebieski, amen.

Post Wysłany: Poniedziałek, 16 Czerwiec 2008, 23:44 
Awatar użytkownika

Dziękuje ci wielebny za wsparcie. Cieszę się, że wielebny jak ja docenia mądrość i pracowitość polaków. Ciesze się, że jestem jednym z narodu wybranego. Chciałbym opiewać w pieśniach wspaniałe cechy jakimi Pan obdarował nas, polaków. Jeśli przepędzimy szatana z Polski, kraj nasz zostanie światową potęgą militarną i z siłą naszej armii będziemy mogli zanieść miłość całemu światu. Panie spraw to, amen.

Post Wysłany: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 16:03 

Hans napisał(a):
Dziękuje ci wielebny za wsparcie. Cieszę się, że wielebny jak ja docenia mądrość i pracowitość polaków. Ciesze się, że jestem jednym z narodu wybranego. Chciałbym opiewać w pieśniach wspaniałe cechy jakimi Pan obdarował nas, polaków. Jeśli przepędzimy szatana z Polski, kraj nasz zostanie światową potęgą militarną i z siłą naszej armii będziemy mogli zanieść miłość całemu światu. Panie spraw to, amen.

ładnie to tak nabijać się ze sługi bożego p; c0$; c c f; k; oj; $; p$; ;ju :01: ;kiss ;ha ;he ;je ;fa ;ocz ;roll ;2 ;zz ;hi :05: :03: :g3 :g2 :!! :cz2 :cz1 :love :z4 :tao :g1 :z3 :z1 :ryj :inw :D :) ;-) :-( :eek: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :!: :?: :arrow: :geek: :ugeek:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strona główna » Wstąpienie do raju. » Życie w raju.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość