www.rozmowy.jpn.pl
https://rozmowy.jpn.pl/

Problem z jeszcze nienarodzonym
https://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=29&t=328
Strona 1 z 1

Autor:  Wiesia [ Niedziela, 16 Maj 2010, 20:35 ]
Temat postu:  Problem z jeszcze nienarodzonym

Co uczynić z jeszcze nienarodzonym dzieciątkiem, które noszę w swym łonie a nie wiem skąd ono się w nim wzięło. Ojcze Wielebny, czy to za sprawą ducha świętego spotkało mnie to szczęście lub nieszczęście jak mawia większość tych, którzy mój sekret odkryli? Skąd mógł się wziąć we mnie człowiek, ojcze Wielebny? Co czynić przenajświętszy?

Autor:  SIKORKA [ Niedziela, 16 Maj 2010, 23:19 ]
Temat postu:  Re: Problem z jeszcze nienarodzonym

Nie przejmuj się, jak już wielebny pisał kiedyś na forum takie rzeczy się zdarzają. Trochę ponad dwa tysiące lat temu też był podobny przypadek, który prawie wszyscy na świecie znają, a w tym kraju wszyscy, więc nie przejmuj się, jest to normalne zjawisko, choć nie często występuje.
Jak widzisz, sikorka znów śpiewa!

Autor:  Heloisa [ Poniedziałek, 17 Maj 2010, 10:00 ]
Temat postu:  Re: Problem z jeszcze nienarodzonym

Ojcze Fruwający w Błękitach. Jeślibyś się na chwilę oderwał od absorbujących czas czynności samogwałtu i wychynął nos z zaduchu swojej Pustelni na piękny świat dookoła pachnący wiosennym rozpasaniem skalanego poczęcia, to byś dostrzegł z pewnością, że ptaszki na nim śpiewają przez okrągły rok. Ale uważaj przy tej operacji i chroń wzrok swój okularami słonecznymi przed promieniami życiodajnego słońca, bo oczy karmione samym światłem ekranu oślepnąć mogą od blasku życia naturalnego. A przecież nie życzę ci źle. Skoro powiadasz, że dokonać wyboru pomiędzy białym a czarnym sami możemy, a więc – rób co chcesz! Ty, Odkrywco Tajemnicy. Ty, Wszystkowiedzący z Góry. Ty, Nieszczęsny Abelardzie.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/