www.rozmowy.jpn.pl
https://rozmowy.jpn.pl/

Sposób na zbliżenie rodaków
https://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=29&t=333
Strona 1 z 1

Autor:  zjednoczeniowiec [ Niedziela, 13 Czerwiec 2010, 18:23 ]
Temat postu:  Sposób na zbliżenie rodaków

Czy nie byłoby dobrze , by w naszym kraju , za wstawiennictwem wielebnego ojca , mogło powstać podobne prawo jak w Arabii Saudyjskiej. Koledzy i koleżanki w pracy mogliby związać się głębszymi więzami , co jest bardzo wskazane ze względu na istniejące podziały.
Mianowicie, w Arabii Saudyjskiej kobiety mają karmić piersią obcych mężczyzn , dzięki czemu zachowają czystość. Zalecenie, fatwa, mówi by kobiety które np. z racji wykonywanych obowiązków mają kontakt z niespokrewnionymi z nimi mężczyznami karmiły ich piersią. Sheikh Al Obeika, doradca króla w sprawach teologii, uznał, że fakt karmienia piersią sprawi, że ów obcy dotąd mężczyzna stanie się tą drogą spokrewniony i prawo nie zostanie złamane - donosi aol.com.

Samo zjawisko "mlecznego pokrewieństwa" opisane jest w prawie koranicznym. Stanowi ono, że gdy siostry karmią swoich siostrzeńców, nie będą musiały w przyszłości zasłaniać przed nimi twarzy - wyjaśnia portal.

Co ciekawe, w kraju rozpętała się gorąca dyskusja ale nie o samym fakcie tego zalecenia ale o jego skutecznym wprowadzeniu w życie. Czy kobieta powinna przystawiać pierś do ust mężczyzny czy ściągać mleko pompką i podawać w szklance - dodaje portal.

Al Obeika jest za "pompką" ale inny, równie silny szejk, Abi Ishaq Al Huwaini, jest za ssaniem u źródła. W całej dyskusji zupełnie pominięto fakt, że nie wszystkie kobiety mają mleko - dodaje aol.com.

Autor:  mleczarz [ Poniedziałek, 14 Czerwiec 2010, 02:47 ]
Temat postu:  Re: Sposób na zbliżenie rodaków

U nas baby mało mleczne to i wiezy słabe by sie z tego zrobily. Na szczescie nie musza nosic zakrytych twarzy , ale ja bym byl za tym , bo mordy niektóre straszne mają. Moherowy beret na całą twarz opuszczony z dziurami na oczy -to by był polski hit!

Autor:  Mietek [ Wtorek, 15 Czerwiec 2010, 12:16 ]
Temat postu:  Re: Sposób na zbliżenie rodaków

bida panie w naszym kraju baby głodne chodza kto je nakarmi zeby mleko dawaly

Autor:  Gość [ Środa, 16 Czerwiec 2010, 00:49 ]
Temat postu:  Re: Sposób na zbliżenie rodaków

to moze zrobic odwrotnie , niech chlopy karmiom baby , maja takie mleko inaczej smaczne takie jak z komuny w tubce

Autor:  Mieczysława Glinka [ Niedziela, 1 Grudzień 2013, 20:34 ]
Temat postu:  Re: Sposób na zbliżenie rodaków

Baby na pastwiska wysłać i się trawy nażrą i mleka im nie zabraknie. Ja lubie trawę, tylko że zima idzie to zaczekam do wiosny.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/