Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Niezależny raport katastrofy smoleńskiej
 Post Wysłany: Wtorek, 28 Czerwiec 2011, 13:58 
 
Czy wielebny Ojciec ma dostęp do raportu katastrofy smoleńskiej? Tusk chce ukryć prawdę przed narodem, Wielebny Ojcze liczymy, że sprawisz by prawda ujrzała światło dzienne i zadowoliła nas wszystkich.


Góra 
  
 
 Temat postu: Re: Niezależny raport katastrofy smoleńskiej
 Post Wysłany: Sobota, 2 Lipiec 2011, 14:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wtorek, 19 Luty 2008, 03:08
Posty: 53
Zaprawdę powiadam wam, że kandydujący na świętego Antonii nie wyjawił w swym raporcie wszystkiego, a zataił istotne dla sprawy fakty obawiając się zapewne o swoje życie. Ja wyjawię wam świętą prawdę. Część pilotów była szkolona jako kamikadze w sowieckim sojuzie i mogli oni przeniknąć do prezydenckiego samolotu, albowiem byli szkoleni również jako piąta kolumna. Przyczyniły się do katastrofy również siły zła. Sam towarzysz Stalin z Lucyferem szeptali do uszu pilotów: lądujcie, lądujcie. Pan w niebie chciał zapobiec przedwczesnemu stawieniu się w niebie kandydata na kolejnego świętego, ojca narodu i wybitnego wodza. Siły dobra i zła były tak silne, że powstała deformacja ziemi która wystrzeliła swą mocą w postaci uformowania się pagórków, co wywołało silny impuls magnetyczny, który obezwładnił samolot, który rażony impulsem magnetycznym runął na ziemię. W powietrzu było słychać oddech zadowolonego towarzysza Stalina i śmiech Lucyfera. Szatańskie hordy w piekle rozrzedziły powietrze i wypuściły hel, który jest lżejszy od powietrza by samolot utracił wyporność, albowiem lata jak balon. Szatańskie hordy wypuściły hel na drodze przed samym lotniskiem, to jest na odcinku 25km o szerokości 1km dla pewności i do tego w pionowym korytarzu o wysokości 2km, co daje 500.000.000.000 metrów sześciennych Helu, a biorąc pod uwagę to, że hel się szybko wznosi w górę, ilość tą należy pomnożyć jeszcze co najmniej o 10 krotnie, by samolot znalazł się w helowym korytarzu. Tak więc moc szatańskich hord była ogromna.


Góra 
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Niezależny raport katastrofy smoleńskiej
 Post Wysłany: Niedziela, 3 Lipiec 2011, 02:09 
 
Wielebny Ojcze, wybacz moją zarozumiałość i brak szacunku wobec twojej osoby, ale myślę że nie masz racji.
Główną winę za katastrofę smoleńską ponosi naród polski. Każdy zapyta jak to możliwe, a jest to bez wątpienia. Gdyby naród w powszechnych wyborach nie wybrał tego wspaniałego wodza, to oszczędziłby go dla kolejnych pokoleń. Mógł sobie żyć i radzić narodowi jak żyć i to wcale nie z pierwszego miejsca.
Chociaż pewnie Pan w niebie tak sprawił, bo ten jakoby jednością był ze swoim bratem i jeden miał miejsce w niebie drugi zaś na ziemi. Komunikacja między nimi pewnie istnieje jak dawniej, więc wymiana myśli płynie burzliwie. Tak więc Pan w niebie już wie co ma robić, albowiem na ziemi polskiej ma swego doradcę, geniusza wszechwiedzącego i znającego problemy ludu. Ten na ziemi kiedy przed obliczem Pana Niebieskiego stanie, po prawicy jego pewnie zasiądzie a ten w niebie po lewicy siedzi, ale po lewicy być nie może. Obaj pewnie po prawicy zasiądą i tym sprawią, że nasz geniusz narodowy w środku zasiądzie a Pan Niebieski po jego lewicy.


Góra 
  
 
 Temat postu: Re: Niezależny raport katastrofy smoleńskiej
 Post Wysłany: Środa, 27 Lipiec 2011, 00:18 
 
Tak Wielebny Ojcze, to jest święta prawda o katastrofie smoleńskiej. W odróżnieniu od prawdy jest to z pewnością święta prawda, tak jak istnieje miłosierdzie katolickie i być może demokracja katolicka reprezentowana przez obrońców krzyża. Zadamy sobie pytanie, czym różni się demokracja od demokracji katolickiej. Odpowiedź jest banalna, tym czym różni się krzesło od krzesła elektrycznego, amen.


Góra 
  
 
 Temat postu: Re: Niezależny raport katastrofy smoleńskiej
 Post Wysłany: Niedziela, 9 Październik 2011, 19:26 
 
Rosja to bardzo bogaty kraj, taki helowy zamach był bardzo drogi, sprawdzałem cene helu i 1 m sześcienny kosztuje w Polsce 13 zł, to była gigantyczna operacja finansowa Moskwy. Nasz prezydent był wart miliardy dolarów!


Góra 
  
 
 Temat postu: Re: Niezależny raport katastrofy smoleńskiej
 Post Wysłany: Czwartek, 2 Luty 2012, 21:19 
 
Wielebny Ojcze!
Gdzie się podział całun okrywający zwłoki samolotu ???
Rosjanie budują niepotrzebny dach by wytłumaczyć kradzież świętego całunu.
Przecież my, prawdziwi Polacy chcemy by samolot wrócił do Polski i w niej zmartwychwstał.
Ten samolot można zreperować i Pan prezes mógłby nim latać w rocznice katastrofy do Smoleńska wraz z Panem Maciarewiczem i swoimi przyjaciółmi.
O Panie w niebie spraw by to się stało, amen.


Góra 
  
 
 Temat postu: Re: Niezależny raport katastrofy smoleńskiej
 Post Wysłany: Sobota, 14 Kwiecień 2012, 00:35 
 
I chciałbym by Pan ekspert lotnictwa Maciarewicz mógł tym samolotem wraz z prezesem prezesów przeprowadzić eksperyment ze ścięciem brzozy. Samolot ma skrzydła ostre jak brzytwa i silne jak ramię polskiej prawicy, tak to czuje sercem ekspert nad ekspertami. Oby Pan w niebie sprawił, bym taki eksperyment mógł zobaczyć. Naród powinien się złożyć na zakup choćby drugiego tupolewa jeśli nie na reperację zniszczonego by do tego eksperymentu doszło, który hańbę kłamstwa z niego zmyje, amen.


Góra 
  
 
 Temat postu: Re: Niezależny raport katastrofy smoleńskiej
 Post Wysłany: Poniedziałek, 2 Grudzień 2013, 17:47 
 
Najgorszy jest fakt, że Rosjanie ścieli i ukradli brzozę zanim samolot w nią wleciał.


Góra 
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Strona główna » PYTANIA DO WIELEBNEGO


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

 
 

 
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron