Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Woda święcona
 Post Wysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 01:42 

Mam zawsze problem z wodom święconom. Boje sie że zaraski tam są i czekaja na mnie. Co robic moze jest jakas tabletka zeby jom wrzucic i zabic te zaraski. A jak nie umocze tam renki to mam gzech zaliczony.

Temat postu: Re: Woda święcona
 Post Wysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 01:45 

Nie bój się synu i maczaj dłoń wedle pradawnego obyczaju a Pan ochroni cię przed tym czego się obawiasz, a czego tam nie ma, bo Pan w niebie już wcześniej te bakterie i wirusy w owej świętej wodzie unicestwił. Zatem niech duch twój spokojny będzie, alleluja i do przodu.

Post Wysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 01:47 

a ja sie boje ze do mojego kosciola nie przyjdzie duh swiety w pore i zaraza tam bedzie i mnie zabije.

Post Wysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 01:49 

Nawet synu gdyby było jak napisałeś, to musisz wiedzieć, że Pan ozdrowi cię nawet gdybyś zarazę podłapał. Ufaj, ufaj i stosuj się do obyczaju a łaska spłynie na ciebie i do raju wstąpisz, amen.

Post Wysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 01:51 

no to dobra, bede to robic, ale jak co to nie wiem co zrobie. no to dzienki stary

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Strona główna » Jak unikać grzechu? » Czy jestem grzesznikiem? - Oczekuje pomocy.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość