www.rozmowy.jpn.pl
https://rozmowy.jpn.pl/

Kuszenie trzecioklasisty - UWAGA na podręcznik!
https://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=9&t=22
Strona 1 z 1

Autor:  Matka Aniela [ Niedziela, 24 Luty 2008, 21:54 ]
Temat postu:  Kuszenie trzecioklasisty - UWAGA na podręcznik!

Moje biedne dziecko, mimo że chodzi zaledwie do trzeciej klasy i jest takie młode to już znajduje się w szkolnej ławce pod wpływem szatana. W szkolnym podręczniku o tytule "Ucznia-ćwiczenia" klasa 3, część 4, Kształcenie zaintegrowane, wydawnictwo JUKA strona 27 znajduje się ilustracja na której widoczne są nagie piersi kobiece. Tylko szatan tak małym dzieciom mógł zgotować takie widowisko. Niech ktoś coś z tym zrobi. Ja wycięłam kwadrat w miejscu gdzie szatan umieścił tą obelżywość. Ostrzegam innych rodziców przed tym podręcznikiem, apelujcie w szkole o wybranie innego. Niech Bóg pokarze wydawnictwo JUKA za współprace z szatanem. Ratujcie trzecioklasistów przed wpływem szatana!!!

Autor:  Mandolina [ Poniedziałek, 25 Luty 2008, 01:17 ]
Temat postu:  Re: Kuszenie trzecioklasisty - UWAGA na podręcznik!

to niesłychane aby za ministra giertycha dopuscic do takiego skandalu w szkole, myslalam ze chociaz on wyplewi diabla ze szkoly. te biedne dzieci z trzeciej klasy, malutkie i bezbronne musza patrzec na takie potwornosci. i nauczyciele nie reaguja?

Autor:  Pustelnik [ Poniedziałek, 25 Luty 2008, 01:23 ]
Temat postu:  Re: Kuszenie trzecioklasisty - UWAGA na podręcznik!

Jeśli już do takowego skandalu doszło z ministra Giertycha, to dyrektorzy szkół powinni w tej sytuacji nakazać nauczycielom wyrwanie grzesznej kartki lub zaklejenie tego bezeceństwa świętym obrazkiem. Może ten rząd uczyni coś na uleczenie tej sytuacji i nie dopuści do rozpusty w szkole. Módlmy się, za rychłe rozwiązanie tego problemu. Albowiem nadzieja jeszcze pozostaje, do póty komuniści nie są u władzy. Kto świadom owego problemu, niech innych informuje i włączy wszystkich do akcji naklejania na to dzieło szatana choćby jakiegoś widoku z pięknym krajobrazem, amen.

Autor:  Helena [ Poniedziałek, 25 Luty 2008, 08:41 ]
Temat postu:  Re: Kuszenie trzecioklasisty - UWAGA na podręcznik!

To ja Helena. Dobrze, że czytam to forum, bo mam dziecko w trzeciej klasie. Mój Jasio też ma podręcznik Ucznia-ćwiczenia klasa 3 część 4, wydawnictwo JUKA i faktycznie na stroni 27 znajdują się gołe cyce.
Ja to to świństwo zaraz wytargałam z podręcznika i nie ręka boska skarze tych co takie draństwo robią.

Autor:  Tamara [ Niedziela, 2 Marzec 2008, 19:49 ]
Temat postu:  Re: Kuszenie trzecioklasisty - UWAGA na podręcznik!

Precz z takimi podrencznikami dla malótkich dzieciaczkuf. dzienkuje za to ostżerzenie bo ja juz wytargalamte k artki z ksionzki.

Autor:  Wanda Smolna [ Poniedziałek, 2 Grudzień 2013, 15:08 ]
Temat postu:  Re: Kuszenie trzecioklasisty - UWAGA na podręcznik!

Takie głupoty to dzieciom w podręcznikach wypisują a o zamachu smoleńskim do tej pory w podręcznikach historii nic nie zapisali . Ja to swojemu wnuczkowi zrobiłam Tuska pluszowego z wielkimi rogami , kopytami i ogonem . Niech się mały uczy od dziecka co to za belzebub z niego .

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/