www.rozmowy.jpn.pl
https://rozmowy.jpn.pl/

sex małżeński
https://rozmowy.jpn.pl/viewtopic.php?f=9&t=51
Strona 1 z 1

Autor:  ciekawa [ Wtorek, 18 Marzec 2008, 16:55 ]
Temat postu:  sex małżeński

Witam Ojcze Apostole,

mój ślubny namawia mnie na stosunek płciowy z inną parą. Ta para to również mąż i żona - przyrzekli sobie miłość przed Bogiem. Czy w tej sytuacji to grzech?!? Skoro pozostajemy w związku małżeńskim i nie będziemy cudzołożyć?

z góry dziękuję za odpowiedź

Autor:  Apostol [ Środa, 19 Marzec 2008, 00:56 ]
Temat postu:  Re: sex małżeński

To wielki grzech, albowiem jak sama twierdzisz przyrzekaliście sobie miłość przed Bogiem ale we dwoje a nie we czworo. Twój mąż jest opętany przez belzebuba namawiając cię to zdrady a do tego nie wydaje mi się by stosunek ten miał na celu prokreację. Do tego mogłoby dojść do dotykania się osobników tej samej płci, co jest homoseksualizmem. Jeśli zgodzisz się na to, oznaczać to będzie, że i w tobie zamieszkał brat belzebuba lub jakiś inny diabeł. Jeśli powiesz tak, to zaprowadzisz do grzechu niewinnych dwoje ludzi, którzy pod twoim wpływem zgrzeszą i przeleją nasienie nadaremno. Tak więc strzeż się szatana i zaprowadź swojego małżonka do egzorcysty, by wypędził z niego belzebuba, amen.

Autor:  ciekawa [ Środa, 19 Marzec 2008, 11:29 ]
Temat postu:  Re: sex małżeński

Dziękuję Ci wielebny,

Twoja wiedza uratowała mnie przed smażeniem się w czeluściach piekielnych. Mój ślubny nie był zadowolony z takiego obrotu sprawy, ale kiedy powiedziałam mu, że dotykanie osobników tej samej płci to diabelski homoseksualizm od razu zrozumiał swój grzech. Dziś po pracy pójdziemy do spowiedzi. Wyspowiadamy się z grzesznych myśli.

Pozdrawiam serdecznie

Autor:  Tadek [ Poniedziałek, 2 Grudzień 2013, 18:08 ]
Temat postu:  Re: sex małżeński

Wielebny Ojcze.
Moja żona ma fajną siostrę i często nocuje u nas w domu. Czy jak będziemy spali razem we trójkę będzie to grzechem? Bo nie będzie to homoseksualizm pochodzący od belzebuba.
Czy z takiej nocy powinienem się wyspowiadać?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/